امام جمعه اهل سنت ارومیه
دوازدهم فروردین همچون برگی زرین و درخشان در تقویم پرافتخار کشورمان می‌درخشد
ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: مشارکت حداکثری مردم و رای قاطع به جمهوری اسلامی، نشان ازخواست ملت ایران اسلامی در استکبارستیزی، استقلال طلبی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا مامد کلشی نژاد  امام جمعه اهل سنت ارومیه ، به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ فروردین ماه بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوازدهم فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران همچون برگی زرین و درخشان در تقویم پرافتخار کشورمان می‌درخشد.

این روز یادآور حماسه ملت بصیری است که با پایان دادن به حکومت ظالم شاهنشاهی و رأی حداکثری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر توطئه‌های استکبار جهانی و بدخواهان انقلاب شکوهمند و نوپای اسلامی ایستادند و باعث به حرکت درآمدن قطار انقلاب در مسیر آرمانهای انقلاب اسلامی ،استقلال و آزادی شدند.

مشارکت حداکثری مردم و رای قاطع به جمهوری اسلامی نشان ازخواست ملت ایران اسلامی در استکبارستیزی، استقلال طلبی بود.

انقلاب شکوهمند اسلامی، باحرکت انقلابی و آگاهانه آحاد ملت با بصیرت ایران ، در روز ۱۲ فروردین سال ۵۸ تثبیت شد و مسیر اعتلاء و افتخار را در پیش گرفت و با پشت سر گذاشتن رویدادهای بزرگی همچون هشت سال جنگ تحمیلی ، تحریم‌های اقتصادی ، انواع توطئه‌های سیاسی، فرهنگی و تهدیدهای نظامی ، قله‌های افتخار وپیروزی را فتح کرده است.

لذا اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و تاریخی و با تاسی به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند: علاج دردهای مزمن کشور درانتخابات پرشور و حضور عمومی مردم و انتخاب اصلح و مناسب در انتخابات است امید است با یاری خداوند متعال و با حضور گسترده ملت قهرمان و مقاوم ایران اسلامی در انتخابات پیش رو، بار دیگر جلوه‌های استقلال، آزادی و اقتدار ایران سربلند اسلامی به رخ جهانیان بکشانیم.

والسلام علیکم ورحمهالله وبرکاته

کلشی نژاد- امام جمعه اهل سنت ارومیه

انتهای پیام

 

فهرست