شناسه خبر: 2907

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2907

 امام جمعه موقت شاهین دژ
دین اسلام مقبول ترین دین ، نزد خداوند است
ماموستا سید محمد موسوی اظهار داشت: قبل از اینکه به حسابتان رسیدگی کنند خودتان به حسابتان رسیدگی کنید و اگر نماز خوان و مومن واقعی باشیم هیچ وقت اجازه نخواهیم داد که کار خلاف انجام دهیم چون ایمانمان ما را از انجام آن باز میدارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماز عبادی ، سیاسی جمعه اهل سنت این هفته شاهین دژ با رعایت پروتکول های بهداشتی با امامت ماموستا سید محمد موسوی امام جمعه موقت شاهین دژ برگزار گردید.

وی در ابتدا گفت: دین اسلام مقبول ترین دین نزد خداوند است و خداوند خود فرموده غیر دین اسلام دین دیگری قبول نیست و دین اسلام اهمیت زیادی به ذکر داده است و خداوند در چندین جا در قرآن  بحث از ذکر کردن خدا نموده است و ذکر یعنی یاد خداوند کردن ، پس ما وظیفه داریم از یاد خدا غافل نباشیم و در روز چندین بار ذکر و یاد خدا کنیم.

خطیب جمعه اظهار داشت: هیچ وقت خدای خود را از دل بیرون نکنیم و هرکس برای خدا کار کند و به یاد خدا باشد حتما به مرادش خواهد رسید

ماموستا موسوی تصریح نمود: انسان در زمان گناه کردن بی ایمان است چون خدا را فراموش کرده است و خداوند فرموده کسی که از یاد من غافل باشد زندگی سختی خواهد داشت در قیامت و به کوری او را محشور میکنم.

خطیب جمعه در ادامه افزود: قبل از اینکه به حسابتان رسیدگی کنند خودتان به حسابتان رسیدگی کنید و اگر نماز خوان و مومن واقعی باشیم هیچ وقت اجازه نخواهیم داد که کار خلاف انجام دهیم چون ایمانمان ما را از انجام آن باز میدارد.

وی خاطر نشان کرد: تمام اعضای که با آن گناه کردیم در قیامت بر علیه مان شهادت میدهند و هر کس به عمل خود زنده خواهد شد.

خطیب جمعه در خطبه دوم اظهار داشت: روزی پیامبر (ص) از یاران خود پرسید میدانید ضررمند کیست هرکس چیزی گفت پیامبر فرمود ضررمند کسی است که تمام اعمال دینی انجام داده ولی در روز قیامت و در ترازو چیزی ندارد زیرا ثواب اعمالش به کسانی داده شده که در حق آنان ظلم و ستم کرده است و برای خودش چیزی باقی نمانده است و به خداوند پناه می بریم از چنین کسانی نباشیم.

انتهای پیام

فهرست