مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت ارومیه
دین مایه حیات است برای بشر ، اگر دین نباشد حیاتی در کار نیست
ماموستا فرهاد آگشته اظهار داشت: نده خودم معتقد هستم طبق آموزه های دینی هر مسلمانیکه معتقد به حاکمیت نظام اسلام نباشد فقط اسمش مسلمان است و بهره ای از دین ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ظهر دیروز نشست تخصصی اساتید با مدیریت و معاونت آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی برگزار گردید.

ماموستا فرهاد آگشته در این نشست اظهار داشت: بنده خودم معتقد هستم طبق آموزه های دینی هر مسلمانیکه معتقد به حاکمیت نظام اسلام نباشد فقط اسمش مسلمان است و بهره ای از دین ندارد. یا ایها الذین آمنوا استجیبوا لله وللرسول اذا دعاکم لما یحییکم، دین مایه حیات است برای بشر اگر دین نباشد حیاتی در کار نیست.فقط یک ظاهری از حیات برقراره همچنانکه وجود آب و هوا برای حیات ضروری هست وجود دین هم ضروری هست برای حیات بشر.
وی افزود: بخلطر همین همه خوشحالیم حاکمیت از یک نظام سلطنتی ظالمانه به یک نظام الهی اسلامی عادلانه منقلب میشود ومتحول میشود هرکس از این جریان راضی نباشد قطعا دچار از درون دچار اشکال است.

اما طبق موضوعی که حول محور ان جمع شدیم طلاب و انقلاب اسلامی، بنده یک نقطه نظرات خاصی دارم فقط به یک نکته میخواهم اشاره کنم وقتی می خواهیم یک طلبه را به یک انقلاب جذب کنیم باید ماهیت ان را برایش مشخص کنیم و باید آثار ان مکتب رادرزندگی خود ببیند و وقتی فردی  از این مکتب بهره مند نشده باشد دعوت آن فرد چه معنای میتواند داشته باشد..

انتهای پیام

 

 

 

فهرست