امام جمعه بوکان
دین مبین اسلام مسلمانان را به کلام شیرین و پسندیده دعوت کرده است
ماموستا احمدی باغ اظهار داشت: استفاده از کلام شیرین و پسندیده از منظر دین مبین اسلام دارای ثواب فراوانی است و سبب آرامش در دنیا و آخرت می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،  ماموستا عباس احمدی در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوکان، نمازگزاران را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و اظهار داشت: اخیرا برخی در فضای مجازی نسبت به شخصیت‌های اهل‌سنت اهانت کرده‌اند که به شدت آنها را محکوم می‌کنیم.

وی در ادامه با اشاره به بیماری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تصریح کرد: باید مردم بوکان به موقع اقدام به تزریق واکسیناسیون کرده تا کرونا در جامعه کنترل شده و کاهش یابد.

امام جمعه بوکان بیان کرد: خوشبختانه واکسن نیز به اندازه کافی به کشور وارد شده است و از یک سو نیز، متخصصان و دانشمندان کشورمان واکسن ایرانی کرونا را ساخته‌اند و مردم می‌توانند از آن استفاده کرده تا شاهد برچیده شدن این ویروس منحوس در کشور باشیم.

وی در ادامه با توصیه به نگهداری زبان افزود: در این رابطه قرآن و حدیث دستور داده که هر حرفی که یک مومن بر زبان جاری می‌کند باید سازنده و مثمرثمر باشد.

ماموستا احمدی اظهار داشت: استفاده از کلام شیرین و پسندیده از منظر دین مبین اسلام دارای ثواب فراوانی است و سبب آرامش در دنیا و آخرت می‌شود.

وی تصریح کرد: خداوند امر کرده که با زبان، اعضا و جوارح و فکر و قلم، مومنان را آزار ندهید بلکه خادم مسلمانان باشید تا در آخرت رستگار شوید.

انتهای پیام

 

فهرست