دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی
راه اندازی جنگ مذهبی یکی از سیاست های دیرین استکبار جهانی است
ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی اظهار داشتند: آمریکای جنایتکار و رژیم خونریز و تروریست صهیونیستی در کشورهای اسلامی با جنایات خود سعی در ایجاد تفرقه و نفرت و فتنه دارد غافل از اینکه مسلمانان با بصیرت و هوشیار و علمای تقریبی و اندیشمندان آگاه دنیای اسلام هرگز اجازه نخواهند داد استکبار و ایادی تروریست و جنایتکار آنان به اهداف شوم خود برسند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی مبنی بر محکوم نمودن کشتار وحشیانه و حادثه دلخراش کارگران مظلوم شیعه ها توسط گروه تکفیری پست داعشی در منطقه بولان ایالت بلوچستان پاکستان  بیانیه ای را صادر نمودند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ مَنْ یَقْتُلْ مُؤْمِناً مُتَعَمِّداً فَجَزاؤُهُ جَهَنَّمُ خالِداً فیها وَ غَضِبَ اللَّهُ عَلَیْهِ وَ لَعَنَهُ وَ أَعَدَّ لَهُ عَذاباً عَظیماً

بار دیگر دست جنایتکار استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم منحوس و حرام صهیونیستی از آستین مزدوران و سر سپردگان آنان جنایتی دیگر بر صفحه سیاه و ننگین خود افزودند .

گروهک تکفیری و جاهل و خود فروخته داعش با قتل عام برادران شیعه ما در کویته پاکستان و آنهم کارگران زحمتکش معدن ، همراهی خود را با دشمنان اسلام و کفر جهانی به اثبات رساندند .

در حالی که قرآن کریم و دستورات نورانی پیامبر مکرم اسلام و تمامی مذاهب اسلامی بر برادری و اخوت بین تمامی مومنان اهل قبله تاکید دارند .

این گروه گمراه و ایادی و ساخته شده توسط دستگاه امنیتی آمریکا با ریختن خون بیگناه شیعه ، سعی در ایجاد تفرقه و جدایی و راه اندازی جنگ مذهبی که یکی از سیاست های دیرین استکبار جهانی است دارد و در سالهای اخیر که با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران روحیه برادری و اخوت اسلامی زیباترین صحنه ها را در میان مسلمانان جهان به نمایش گذاشته است . فتنه ها و توطئه های دشمنان وحدت اسلامی هم شدت بیشتری یافته ، و هر روز گروههای منحرف و جاهل و گمراه و ساخته شده آمریکای جنایتکار و رژیم خونریز و تروریست صهیونیستی در کشورهای اسلامی با جنایات خود سعی در ایجاد تفرقه و نفرت و فتنه دارد غافل از اینکه مسلمانان با بصیرت و هوشیار و علمای تقریبی و اندیشمندان آگاه دنیای اسلام هرگز اجازه نخواهند داد استکبار و ایادی تروریست و جنایتکار آنان به اهداف شوم خود برسند .

ما ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ضمن محکوم نمودن این جنایت هولناک و این اقدام وقیحانه تروریستی و تسلیت و تعزیزت به خانواده های داغدار شهداء و مردم وحدت طلب پاکستان ، از دولت اسلامی پاکستان انتظار داریم عاملان این اقدام جنایتکارانه را شناسایی و مجازات نموده و قاطعانه جلوی رشد تفکر غیر اسلامی و منحرف این گروهها را بگیرد.

والسلام علیکم

ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی

انتهای پیام

فهرست