شناسه خبر: 4520

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4520

 امام جمعه موقت شاهین دژ
رای دادن دشمنان را ناامید و مایوس می کند
ماموستا ملا محمد محمودی اظهار داشت: انتخاب درست و اصلح سبب آرامش و آسایش کشور میباشد.  

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، نمازجمعه اهل سنت این هفته شاهین دژ به امامت ماموستا محمد محمودی منبر امام جمعه موقت شاهین دژ اقامه گردید.

خطیب جمعه ضمن حمد وثنای خداوند وصلاه وسلام به پیامبر اسلام  (ص) وآل واصحاب و یاران آن حضرت و با آرزوی قبولی طاعات وعبادات نمازگزاران حاضر در مسجد و با توصیه به خود و نمازگزاران به تقوای الهی و پرهیزگاری افزود: امروز روز رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا میباشد امید است آن کس که اصلح است انتخاب کرده و انتخاب درست سبب آرامش و آسایش کشور میباشد.

ماموستا محمودی خاطر نشان کرد: رای دادن دشمنان  را ناامید و مایوس می کند.

امام جمعه موقت شاهین دژ دررابطه با نقش مسجد در جامعه اشاره کرد و گفت: مسجد باعث پرورش تعالی انسان میشود اگر ما به صدر اسلام بنگریم خواهیم دید که پیامبر در مسجد، انسانهای را پرورش داده که تا روز قیامت یاد آنان با احترام و تکریم برده میشود پس مسجد محل انسان سازی است و باید بنای مسجد براساس تقوا باشد.

خطیب جمعه درباره هجرت پیامبر به مدینه وچگونگی ساخت مسجدالنبی برای نمازگزاران اشاره کرد و افزود: بهترین بناهای روی زمین مساجد هستند که برای آسمانیان بصورت نور در روی کره زمین دیده میشوند.

وی در ادامه تصریح نمود: انسان باید نزد پیامبر چنان مقامی داشته باشد که در روز قیامت برایش دعا کند و بگوید خدایا من از او راضی هستم تو نیز از او راضی باش.

انتهای پیام

 

فهرست