شناسه خبر: 2036

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2036

امام جمعه اهل سنت شاهین دژ
رهبر فرزانه انقلاب ، یگانه شخص تاریخ معاصراست
احمدویسی اظهار داشت: بیگمان بحول و قوه و وعده ی الهی خورشید روشنائی اسلام نه تنها خاموش نمیشود بلکه روز به روز درخشانتر خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ امام جمعه اهل سنت شاهین دژ، ماموستا احمد ویسی ، هتک حرمت به ساحت قدسی پیامبر اسلام (ص) و قرآن کریم توسط نشریه ای مزدور و در خدمت استکبار و صهیونیسم بین الملل در کشور فرانسه ، بیانیه ای را جهت محکومیت صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الحمن الرحیم

«یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ»

مقام معظم رهبری فرموده اند هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد.

رهبر فرزانه انقلاب یگانه شخص تاریخ معاصراست که علیه توطئه های استکبارجهانی و رژیم غاصب و اهانت کنندگان به مقدسات اسلام و مسلمین به استعانت از خداوند متعال مقابله نموده اند و جبهه ی مقاومت آزادیخواهانی را تربیت کرده که هیچ اهانت و ناسزایی را به مقدسات اسلام و مسلمین بی پاسخ نخواهندگذاشت.

این حرکت رذیلانه و ضد انسانی و ضد اخلاقی اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام و کتاب مقدس و آسمانی قرآن عظیم توسط نشریه ای فرانسوی، ضمن محکوم کردن توسط اینجانب فرصتی است که مسلمانان جهان درقبال چنین اهانتهائی که بارها درکشورهای اروپایی وآمریکائی و رژیم خونخوار و ضد بشری صهیونیستی شاهد بودیم یک صدا ، انزجارخود را به گوش جهانیان برسانیم که سران دول ضد دین و اسلام بنام آزادی بیان که چنین آزادیتی جز بوی گند ، بیان نیست. دیگر از این اشتباهات وگستاخیها را تکرار نکنند درحالی دم ازآزادی میزنندکه ازهیچ جنایتی نسبت به مسلمانان از قبیل قتل ، اهانت ، محدودیت حجاب و ایجاد وحشت و سیاست های خصمانه تحریم تهدید و…کوتاهی نمیکنند و هزینهای بسیاری برای تفرقه در بین مسلمانان متحمل میشوند و هرحرکت دفاعی از جانب مسلمانان وجبهه های مقاومت را حرکتی ترورستی مینامند.

درحالی که خودشان مصدر بد اخلاقیها و ترور و تروریستی و تروریست پروری هستند. بیگمان بحول و قوه و وعده ی الهی خورشید روشنائی اسلام نه تنها خاموش نمیشود بلکه روز به روز درخشانتر خواهد شد.

«یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ» (الصف: ۸) یاایهاالمسلمون اتحدوا اتحدوا

احمدویسی امام جمعه اهل سنت شاهین دژ . ۱۸/۶/۹۹

انتهای پیام

فهرست