روابط عمومی مرکز اسلامی
“حاج ماموستا قادر سهرابی” بیش از سه دهه در کسوت امامت جمعه مهاباد بودند
مرکز اسلامی مهاباد ، بیش از سه دهه حضور ماموستا سهرابی در کسوت امامت جمعه منشا خیرات و برکات و وحدت برای مردم مؤمن و خداجوی استان آذربایجان غربی به ویژه مردم شریف مهاباد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، مرکز اسلامی مهاباد در پی درگذشت جناب حاج ماموستا عبدالقادر سهرابی امام جمعه سابق اهل سنت شهرستان مهاباد پیام تسلیت صادر کردند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اِذَامَاتَ العَالِمَ ثَلَمَ ثُلْمَهً فِی الِاسلامِ لاَیَسُدّها شَیء

حاج ماموستا قادر سهرابی ، امام جمعه فقید سابق شهرستان مهاباد و از شاگردان شیخ شمس الدین برهانی صبحگاه مورخه ۲۸ شهریور دار فانی را وداع گفتند.

ارتحال عالم ربانی و امام جمعه سابق شهرستان مهاباد “حاج ماموستا قادر سهرابی” موجب تأسف و تألم بسیار شد. فقدان این عالم گرانقدر که سالیان پربرکت عمر شریفشان را در راه خدمت به مردم در کسوت امام جمعه مهاباد و خدمت به اسلام و انقلاب صرف کردند، مصیبتی جبران ناپذیر است.

بیش از سه دهه حضور ماموستا سهرابی در کسوت امامت جمعه منشا خیرات و برکات و وحدت برای مردم مؤمن و خداجوی استان آذربایجان غربی به ویژه مردم شریف مهاباد بود.

مرکز اسلامی شهرستان مهاباد ضمن تسلیت این ضایعه دردناک به روحانیون و طلاب منطقه و خانواده مکرم ایشان و به ویژه مردم شریف استان آذربایجان غربی و مردم شهرستان مهاباد و دوستان و وفاداران ایشان ، علو درجات و رحمت و مغفرت واسعه الهی را برای آن فقید سعید از درگاه خداوند سبحان مسئلت کرده، یکشنبه ۲۸ شهریور را در راستای تجلیل و تکریم آن عالم گرانقدر در مهاباد عزای عمومی اعلام می نمائیم.

مرکز اسلامی شهرستان مهاباد

انتهای پیام

فهرست