شناسه خبر: 3009

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=3009

مدیر مدرسه شیخ شلتوت ارومیه
روحانیت باید محافظ انقلاب باشد
ماموستا عبدالغفور غفوری اظهار داشت: این انقلاب یک نعمت بسیار ارژشمندی هست که توسط امام خمینی (ره )پایه گذاری و توسط مقام معظم رهبری دامت برکاته مدیریت میشود.  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ظهر دیروز نشست تخصصی اساتید با مدیریت و معاونت آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی برگزار گردید.

حجت الاسلام منافی ، کارشناس مسئول آموزش و پژوهش دفتر استانی در این نشست اظهار داشت: نشست تخصصی اساتید از جمله برنامه های معاونت آموزش برای هر فصل می باشد که در مورد مباحث آموزشی و مطالبات دفتر از اساتید و بالعکس مطالب در فضای صمیمی بیان شده و در عین انعکاس به مسئولان دبیرخانه اقدامات لازم برای حل مشکلات انجام پذیرد.
به مناسبت ایام دهه فجر که لازم است این ایام خدمت همه اساتید تبریک عرض کنم موضوع این نشست طلاب و انقلاب قرار داده شد تا نقش اساتید با توجه به تاثیر پذیری شاگرد از استاد در دفاع از نظام اسلامی و تقویت آن تبیین شده و راهکارهای عملی برای تبیین جایگاه انقلاب بیان شود.
وی افزود:کمبودها را کسی انکار نمیکنه اما خدماتی هم که توی این سالها صورت گرفته مخصوصا تو حوزه بحثهای دینی بحث تبلیغ بحث نشر معارف اسلامی شرایط قبل از انقلاب اینطوری نبود این جزو برکات انقلاب بوده و عزیزانی که تو حوزه فرهنگی کار می کنند بهتر می دانند.حالا بحث اینجا مطرح است که چطور می توانیم طلابی را در طراز انقلاب اسلامی و بحث ولایت فقیه ومبانی اسلامی که هست چه از نظر فقه شیعه و چه از منظر فقیه اهل سنت پیروی از ولی فقیه مستند هست.

ماموستا عبدالغفور غفوری در ادامه  این نشست اظهار داشت: دهه فجر را به همه شماها تبریک عرض می گویم و ما در این کشور به دین وتبلیغ ان مشغول هستیم وکسی هم برای ما مانعی ایجاد نمیکند ودر این زمینه شکر گزار خدا باشیم وخصوصا روحانیت که باید محافظ انقلاب باشند اول خانواده خودمان را انقلابی ودیندار بکنیم که قطعا می توانیم بهتر از انقلاب دفاع بکنیم.
وی افزود: این انقلاب یک نعمت بسیار ارژشمندی هست که توسط امام خمینی (ره )پایه گذاری و توسط مقام معظم رهبری دامت برکاته مدیریت میشود  . اساتید ما اکثرا نمونه هستند با سواد و داری علم ودانش خوب پس سعی کنید در دفاع از انقلاب کوتاهی نکنید وظیفه ما تنها تربیت نیست بلکه وظیفه اصلی دفاع از انقلاب هست.

انتهای پیام

فهرست