شناسه خبر: 4158

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4158

امام جمعه بوکان
روحانیت چشم و چراغ ملت هستند
ماموستا عباس احمدی اظهار داشت: خدمات ارزشمند حاج ماموستا هاشم آبادی خصوصا در دوران کرونا در همه مساجد شهر وروستا با وجود مضیقه و مشکلات بیشتر ازقبل خدمت صاقانه نمودند و یک لحضه از خدمت به جامعه روحانیت و طلاب دریغ ننمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ تکریم ومعارفه مسئول شعبه شهرستان بو کان با حضور  مدیریت مر کز اسلامی استان آذر بایجانغربی، امام جمعه ، اعضاء شورای روحانیت ، مدرسین مدرسه علوم دینی و ائمه جماعت شهرستان بو کان در محل سالن اجتماعات شعبه بر گزار گردید.

ماموستا عباس احمدی، امام جمعه بوکان ضمن خیر مقدم به مهمانان حاضر در این جلسه با تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای صاقانه حاج ماموستا هاشم ابادی در دوران مسئولیت در این شعبه ، روحانیت را چشم و چراغ ملت بیان کرد.

وی افزود: خدمات ارزشمند حاج ماموستا هاشم آبادی خصوصا در دوران کرونا در همه مساجد شهر و روستا با وجود مضیقه و مشکلات بیشتر ازقبل خدمت صاقانه نمودند و یک لحضه از خدمت به جامعه روحانیت و طلاب دریغ ننمودند.

وی اظهار داشت: با اینکه ماموستا هاشم آباد در مکانی دیگری به خدت مشغول می گردد اما ذاتاً دلتنگ و محزون هستیم از این تغییر ، ولی مطیع ، سرباز و خادم بوده و هر جا باشیم حاضر به خدمت هستیم.

امام جمعه بوکان در ادامه مسئولیت آقای ابراهیم نعمت اله زاده را تبریک گفت و آروزی موفقیت را در مسیر اهداف مر کز اسلامی از خداوند خواستار شد.

وی نیز با توجه به فرا روی انتخابات ریاست جمهوری از روحانیت خواست با تشویق خانوادهای خود و مردم به پای صندوقهای رأی گیری ، خار چشم دشمنان نظام علی الخصوص آمریکا و اسرائیل غاصب شویم.

انتهای پیام

فهرست