شناسه خبر: 2750

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2750

امام جمعه اهل سنت تکاب
روحانیون باید خود را خدمتگزار اسلام و مردم بدانند
ماموستا یحیی اسماعیلی  اظهار داشت: خدمت به مردم امر مهمی است و امام رحمت اله علیه خود را خادم مردم به حساب  می آورد و توصیه اکید بر این امر داشت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛  ظهر دیروز بعد از آیین تودیع و معارفه امام جمعه اهل تسنن تکاب  در فرمانداری نشست صمیمی  مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی با تعدادی از روحانیون  و هیئت امنا در مسجد جامع  شهرستان تکاب  برگزار گردید.

ماموستا اسماعیلی ضمن خیر مقدم گفت: پست امام  جمعه پست حساسی  است  و لازم است امام جمعه هم از طرف دولت و هم از طرف مردم مورد حمایت مادی و معنوی قرار گیرد.

وی در ادامه افزود: خدمت به مردم امر مهمی است و امام رحمت اله علیه خود را خادم مردم به حساب  می آورد و توصیه اکید بر این امر داشت لذا روحانیون باید خود را خدمتگزار اسلام و مردم بدانند .

اسماعیلی درادامه از محبت های مردم تکاب نسبت به خودش در دوره ای که حضور داشته تشکر نمود و از نمازگزاران طلب حلالیت کرد.

در این نشست ماموستا اسماعیل محمودی امام جمعه اهل سنت ضمن تقدیر و تشکر از حضار اشاره ای کوتاه به زندگی نامه و محل های تحصیل خویش نمود و اظهار امیدواری کرد که بتواند به عنوان امام جمعه اهل سنت تکاب در خدمت مردم بزرگوار باشد.

 وی در ادامه افزود: انتظار من از همه عزیزان خصوصاً روحانیون مجرب و بزرگوار این است در راستای خدمت به اسلام و مردم یار و  یاورم باشند تا بتوانم  وظایف خود را به نحو احسن  به انجام برسانم.

ماموستا محمودی ارتباط صمیمی با قشر جوان را مهم توصیف کرد و گفت: امیدوارم بتوانم در این راستا چاش های اجتماعی را بررسی و با مشکلات مقابله نماییم.

انتهای پیام

 

فهرست