مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
سد دیرعلی سلماس در برنامه های اجرایی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی قرار گرفت
یاسر رهبر دین اظهار داشت: اعتبارات این دو طرح در سالجاری در مجموع ۱۰۵ میلیارد ریال می باشد که ۴۵ درصد از کل اعتبارات استانی شرکت آب منطقه ای را به خود اختصاص داده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی طی گفتگو با رابط خبری ما اظهار داشت: سد دیرعلی سلماس در برنامه های اجرایی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی ضمن ارائه گزارشی در خصوص روند اجرایی دو طرح سد دیرعلی و سد دریک گفت: اعتبارات این دو طرح در سالجاری در مجموع ۱۰۵ میلیارد ریال می باشد که ۴۵ درصد از کل اعتبارات استانی شرکت آب منطقه ای را به خود اختصاص داده اند.

وی افزود: پیمانکار اجرایی سد دیرعلی مشخص، ‌عملیات اجرایی این سد نیز اخیرا آغاز شده است ولی با توجه به کمبود اعتبارات مصوب و تخصیص اندک این طرح، مقرر گردیده است ضمن هماهنگی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و پیگیری نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی و باجابجایی از سایر منابع اعتباری، اعتبارات این طرح در سالجاری افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی همچنین در خصوص طرح دریچه های هیدرومکانیکال سد دیریک نیز گفت با رایزنی های انجام گرفته به زودی با تامین و افزایش اعتبار و ابلاغ تخصیص این طرح نیز مشابه سد دیرعلی در دستور کار برنامه های اجرایی شرکت قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

فهرست