امام جمعه اهل سنت تکاب
سردار سلیمانی وارد تاریخ شد و مثل فلاسفه و مبتکرین درتاریخ ، نامش جاودانه  شد
ماموستا اسماعیل محمودی اظهار داشت: عبادت پروردگار سعادت دنیا و آخرت را برای بندگان به دست می‌آورد و زمانی میوه‌های این عبادت به بار می نشیند که ظاهر آن عبادت موافق با شریعت و با زمان خالص و بی ریا برای خداوند باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ آیین نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته به امامت ماموستا اسماعیل محمودی امام جمعه جدید شهرستان تکاب و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

ابتدا ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم تکاب و تشکر از  اعتماد و اطمینان نماینده ولی فقیه جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر قریشی تقدیر و تشکر نمود.

وی قبل از خطبه‌های نماز جمعه اشاره کرد و گفت: هر کس در تاریخ زمان عامل موثری نیست و نمی توانند آینده را تغییر دهند  اما سردار سلیمانی وارد تاریخ شد و مثل فلاسفه و علما و مخترعین و مبتکرین درتاریخ نامش جاودانه  شد چون مبارزه مستقیم با کفر و شرک کردند ماموستا محمودی تصریح نمود: سردار سلیمانی آینده را درست کردند و برابر آیات صریح قران شهید و جاوید و دست روزگار بر بنای عظمت شان و صائین دارد و به استناد آیات و احادیث اشاره کرد.

امام جمعه اهل سنت تکاب افزود: به حقیقت در خلقت آسمانها و زمین و در تحولات شب و روز دلایل زیادی است برای انسان های هوشمند ، خداوند همه چیز را به اندازه و شیوه و رنگ خاص خود فقط خلق نموده است خداوند شریعت اسلامی را متناسب با هر زمان و مکانی قرار داده و از این جهت این دین را از دیگر ادیان آسمانی ممتاز نموده است .

وی خاطر نشان کرد: عبادت پروردگار سعادت دنیا و آخرت را برای بندگان به دست می‌آورد و زمانی میوه‌های این عبادت به بار می نشیند که ظاهر آن عبادت موافق با شریعت و با زمان خالص و بی ریا برای خداوند باشد.

انتهای پیام

فهرست