نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
سرکشی و حضور مسئولین ناجا در منطقه باعث دلگرمی و تقویت روحیه نیروها می شود
حجت الاسلام سیدمهدی قریشی اظهار داشت:کارکنان نیروی انتظامی پاک دست ترین و خدوم ترین کارکنان هستند و براساس وظایف گسترده ای که دارند همیشه در تمامی امور در وسط میدان هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه دیدار کردند.

امام جمعه ارومیه گفت:کارکنان نیروی انتظامی پاک دست ترین و خدوم ترین کارکنان هستند و براساس وظایف گسترده ای که دارند همیشه در تمامی امور در وسط میدان هستند.

وی افزود: مسئولیت نیروی انتظامی بسیار سنگین و زیاد بوده و به انجام رساندن این مسئولیت ها نیازمند اراده قوی و محکمی است.

امروز اعتماد عموم مردم براساس مشاهدات ما به پلیس بیشتر شده و تمامی کارهای پلیس نیز علمی تر و در راستای ارتقای سرمایه اجتماعی مقبولیت بهتری یافته است.

سید مهدی قریشی تصریح نمود:افزایش مقبولیت پلیس در بین مردم در این استان نیز افزایش یافته و امنیت مطلوب نیز در استان برقرار است.

خدمت به مردم و به ویژه با لباس مقدس نیروی انتظامی یک عبادت است و یقینا اجر و پاداش معنوی  بزرگی برای این همه مجاهدت شبانه روزی در برقراری امنیت وجود دارد.

وی خاطر نشان کرد: امنیت و نظم موجود در جامعه بدون تلاش سبزپوشان عرصه نظم و امنیت امکان پذیر نیست و نیروی انتظامی از ارکان اصلی برقراری نظم و امنیت به شمار می رود که ماموریتی بسیار حساس و بزرگ را بر دوش دارد.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد:ارتقاء معنویات و زیر ساخت های اعتقادی در ناجا و زیبندگی پلیس به اخلاقیات به عنوان یک اصل مهم در نیروی انتظامی است.

تاکید بر جذب و گزینش افرادی شایسته و ولایی به عنوان سنگربانان واقعی جامعه از ویژگی های خوب نیروی انتظامی است که نسبت به عضو یابی نیروهای ولایی اقدام می کند و نتیجه آن در اخلاص کارکنان در ماموریت ها مشاهده می شود.

انتهای پیام

فهرست