شناسه خبر: 2845

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2845

مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت ارومیه
سعادت همه انسان ها در وحدت است
ماموستا محمد روحانی اظهار داشت: در شناساندن شخصیت سردار سلیمانی همین کافی است که بزرگترین ابرقدرت دنیا از رویارویی میدانی با این شخصیت عاجر مانده و به ترور ایشان روی می آورد. این نشان دهنده آن است که دشمنان اسلام از تاثیر سردار سلیمانی در خنثی سازی توطئه های آن ها در منطقه می ترسیدند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ همایش ” اتحاد اقوام و ادیان در مکتب سردار سلیمانی” به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی در سالن اجتماعات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور علمای اهل سنت و تشیع و آشوری های ارومیه برگزار شد

ماموستا محمد روحانی مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت ارومیه با تصریح بر این که فطرت انسان ندای جمع را می پسندد، گفت: همه انسان ها دوست دارند سوار بر کشتی شوند که از همه ادیان و اقوام در آن حضور دارند، بنابراین اسلام نبوی محدود به حد و مرزی نیست.

وی اظهار داشت: در شناساندن شخصیت سردار سلیمانی همین کافی است که بزرگترین ابرقدرت دنیا از رویارویی میدانی با این شخصیت عاجر مانده و به ترور ایشان روی می آورد. این نشان دهنده آن است که دشمنان اسلام از تاثیر سردار سلیمانی در خنثی سازی توطئه های آن ها در منطقه می ترسیدند و اما باید بدانند که این مسیر ادامه خواهد داشت و متوقف شدنی نیست.

مدرس مدارس علمیه اهل سنت افزود: سعادت همه انسان ها در وحدت است و باید دلها را به سمت وحدت پیش ببریم تا جامعه ای آباد داشته باشیم.

انتهای پیام

 

فهرست