شناسه خبر: 1292

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=1292

امام جمعه نلاس سردشت
سلامت جامعه ارمغان الهی است
ماموستا خدر رحیمی افزود: سلامت در آیین مقدس اسلام جزو اهم امور است همچنانکه در معاصر شاهدیم بخاطر سلامت جامعه از عبادات مهمی همچو ن نماز جماعت و جمعه و حتی حج وطواف خانه خدا تعطیل شده همه وهمه بخاطر سلامت افراد جامعه وامت اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا خدر رحیمی ، امام جمعه نلاس سردشت طی گفتگو با رابط خبر دفتر استانی گفت: سلامت جامعه ارمغان الهی است

روایت از نبی مکرم اسلام (ص) نقل شده که: نعمتان مجهولتان الامانه والصحه

نعمت امنیت و نعمت سلامت تا زوالشان نیاید قدر آنها را نمی دانیم.

وی اظهار داشت: سلامت در آیین مقدس اسلام جزو اهم امور است همچنانکه در معاصر شاهدیم بخاطر سلامت جامعه از عبادات مهمی همچو ن نماز جماعت و جمعه و حتی حج وطواف خانه خدا تعطیل شده همه وهمه بخاطر سلامت افراد جامعه وامت اسلامی است.

ماموستا رحیمی تصریح نمود : و اما برابر نظریه ستاد کرونا ، ماسک ، یکی از عوامل جلوگیری از این ویروس منحوس است همه ما به عنوان یک امر ضروری و واجب به آن عمل کنیم و ماسک بزنیم زیرا سلامت خود وخانواده و جامعه و بستگان را اهمیت قائل هستیم.

امام جمعه نلاس افزود: پویش ماسک زدن خدمت به شخص خود وخانواده وبستگان است مع الوصف با عدم توجه به اهمیت موضوع واینکه خدای نخواسته هر شخصی سبب نشر و گسترش این ویروس منحوس شود در دنیا و قیامت باید جوابگوی قصور و تقصیر باشد. می طلبد همه دست به دست هم دهیم و به نصرت وکمک الهی این بلا را از امت اسلامی و جامعه بشریت دور نموده و از خداوند بخواهیم این بلا را از امت اسلامی و جامعه انسانیت دفع بفرماید. امین یارب العالمین

وی در ادامه گفت: بار دیگر به استناد آموزه های دینی مکتوب می نمایم هر مقدمه و عملی نسبت به دفع و یا عدم انتشار وجلوگیری از شیوع  این ویروس منحوس(کرونا)گردد واجب است وعمل به دستورات ستاد پیش گیری کرونا که کارشناسان دلسوز و جامعه پزشکی پشت موضوع هستند نیز لازم و ضروری و واجب است ان شاءالله همه به وظایف خطیر خود عمل نماییم تا شاهد آبادانی و سلامت جامعه ارمغان الهی است باشیم.

خدررحیمی امام جمعه نلاس

انتهای پیام

فهرست