روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی
سوم شعبان ، یادآور عزم غرورآفرین فهمیده های مکتب و اندیشه حسین است
مهدی مینایی آذر اظهار داشت: امید است خداوند رحمان توفیق عنایت فرماید تا همگی از مریدان راستین لشکر امام حسین(ع) باشیم و رسالت پیروی از منش و طریق آن امام همام(ع) را تا سر حد ایثار به سر منزل مقصود رسانیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی طی پیامی اعیاد شعبانیه را تبریک گفت .

متن این پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم شعبان المعظم ، یادآور عزم غرورآفرین فهمیده های مکتب و اندیشه حسین است و مجالی است برای پاسداری از  نام پرافتخار پاسدار ، این دلیر مردان روزگار و اسوه های ایمان، جهاد و شهادت .

پاسدارانی که با برافراشتن بیرقِ سرخ سیدالشهداء (ع) منشور وارستگی را بر تارک بلند افتخارات بشری رقم زدند .

سالروز میلاد باسعادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را که به عنوان « روز پاسدار» در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ثبت شده است ، به همراه اعیاد متبرکه شعبانیه ، میلاد مسعود امام سجاد و حضرت ابوالفضل العباس علیهم السلام ، به مقام معظم رهبری مدظله العالی و پاسداران غیور کشور ایران اسلامی از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

امید است خداوند رحمان توفیق عنایت فرماید تا همگی از مریدان راستین لشکر امام حسین(ع) باشیم و رسالت پیروی از منش و طریق آن امام همام(ع) را تا سر حد ایثار به سر منزل مقصود رسانیم .آمین یا رب العالمین

انتهای پیام

فهرست