سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی که با نقش آفرینی بی بدیل،در دوران حماسه دفاع مقدس عزت، امنیت پایدار و اقتدار ملی را به ارمغان آورد
ماموستا عبدالرحمن محمدپور افزود:این روز بزرگ را به فرماندهان و آحاد پاسداران عزیز صمیمانه تبریک عرض نموده و ایمان راسخ داریم این نیروی مکتبی و مردمی در سایه اتکال به قدرت لایزال الهی سربلند خواهند شد و همچنین در راستای تحقق رسالت های خویش انشاالله موفق و پیروز خواهد بود. یاد و خاطره همه شهدای سرافراز میهن اسلامی، به ویژه سرداران ، پاسداران و بسیجیان شهید انقلاب اسلامی ایران را گرامی می داریم.

‍ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، ماموستا عبدالرحمن محمدپور مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت ارومیه در پیامی فرا رسیدن دوم اردیبهشت سالروز تاسیس نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی که با نقش آفرینی بی بدیل، پر صلابت و مثال زدنی در صحنه های داخلی و بین المللی و نیز دفاع همه جانبه از آرمان ها و دستاوردهای شکوهمند انقلاب اسلامی به ویژه در دوران حماسه دفاع مقدس  عزت، امنیت پایدار و اقتدار ملی را به ارمغان آورد و با تقدیم بهترین فرزندان این امت مانند سرداران شهیدحاج قاسم سلیمانی، الگوهای  ماندگار برای نسل های بعد به یادگار گذاشت.

امروز سپاه پاسداران انقلاب بالنده‌تر و مقتدرتر از گذشته در راه حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند امام راحل (ره) و کیان نظام اسلامی پشتوانه‌ای محکم برای مردم و نظام مقدس اسلامی ایران است.

اینجانب نیز این روز بزرگ را به فرماندهان و آحاد پاسداران عزیز صمیمانه تبریک عرض نموده و ایمان راسخ داریم این نیروی مکتبی و مردمی در سایه اتکال به قدرت لایزال الهی سربلند خواهند شد و همچنین در راستای تحقق رسالت های خویش انشاالله موفق و پیروز خواهد بود. یاد و خاطره همه شهدای سرافراز میهن اسلامی، به ویژه سرداران ، پاسداران و بسیجیان شهید انقلاب اسلامی ایران را گرامی می داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست