امام جمعه اهل سنت نقده
 سکوت مقابل اهانت به مقدسات اسلامی خیانت بزرگی علیه مسلمانان است
ماموستا  مامد کلشی‌نژاد اظهار داشت: در این راستا به مقدسات اسلامی اهانت می‌کنند و چنین اقداماتی نه تنها نتوانسته از محبت دین در بین مردم بکاهند بلکه روز به روز باعث گسترش ادیان الهی و به ویژه اسلام در جهان شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا مامد کلشی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه با محکومیت اهانت به مقدسات اسلامی در نشریه فرانسوی “شارلی‌ابدو” اظهار داشت: متاسفانه یکی از دسیسه‌های شوم و همیشگی دشمنان ادیان آسمانی همواره این بوده که هر چند وقت یک بار کینه خود را نسبت به ادیان الهی و به ویژه دین مبین اسلام نشان دهند.

امام جمعه اهل‌سنت نقده با تاکید بر اینکه “امروز سکوت در مقابل اهانت‌ به مقدسات اسلامی خیانت بزرگی بر علیه اسلام و مسلمانان است” گفت: رسانه‌های غربی باید از مسلمانان عذرخواهی کنند.

وی تصریح کرد: در این راستا به مقدسات اسلامی اهانت می‌کنند و چنین اقداماتی نه تنها نتوانسته از محبت دین در بین مردم بکاهند بلکه روز به روز باعث گسترش ادیان الهی و به ویژه اسلام در جهان شده است.

امام جمعه اهل ‌سنت نقده گفت: بی‌تردید این اهانت، توهین به تمامی انبیای الهی، اخلاق، آزادگی و انسانیت بوده و آنان شخصیت پیامبر(ص) را به درستی مطالعه نکرده و نشناخته‌اند چون پیامبر(ص) رحمت العالمین برای تمامی انسان‌ها بود.

وی بیان کرد: گام‌های پیامبر(ص) همواره در راستای تکامل انسانیت و بستر مناسب برای آسایش جامعه بشری بوده است و بی‌شک این توهین اخیر، قلوب تمامی مسلمانان را جریحه‌دار کرد و همچنین این عمل شوم، ناشی از دسیسه‌های همیشگی دشمنان اسلام و به ویژه استکبار جهانی بوده است.

تجمع اعتراضی مردم قزوین در محکومیت اهانت به پیامبر اعظم(ص) به روایت تصویرطلاب و روحانیت بیرجند اهانت به ساخت پیامبر را محکوم کردند + تصاویرتجمع مردم گیلان در محکومیت اهانت به ساحت نورانی “رحمه للعالمین”+ فیلم

ماموستا کلشی‌نژاد با اشاره به اینکه اگر مسلمانان در قبال حرکت‌های موهن و خطرناک این چنینی از خود واکنش نشان نداده و قضایا را محکوم نکنند و از سوی دیگر اگر صدای رسای مسلمانان به گوش استکبار جهانی نرسد، بی‌شک سو استفاده‌های بسیاری از این مسئله خواهد شد اظهار داشت: اگر مسلمانان در قبال این اهانت‌ها قیام نکنند، غربی‌ها روز به روز شکنجه‌ها و دسیسه‌های خود را بر علیه اسلام و مسلمانان و کشورهای اسلامی گسترش می‌دهند.

وی با تاکید بر اینکه امروز سکوت در مقابل این اهانت‌ها خیانت بزرگی بر علیه اسلام و مسلمانان است افزود: رسانه‌های غربی باید از طریق همان رسانه‌هایی که به مقدسات اسلامی توهین کرده‌اند باید از همان طریق عذرخواهی کنند.

انتهای پیام

فهرست