شناسه خبر: 4516

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4516

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه
شجاعت و صداقت آیت‌الله رئیسی در دل مردم رسوخ کرده است
ماموستا مامد کلشی‌نژاد با اشاره به عملکرد و کارنامه آیت الله رئیسی در مسئولیت‌های گذشته اظهار داشت: شجاعت و صداقت ایشان در دل مردم رسوخ کرده و مردم با این معیارها، آیت الله رئیسی را به عنوان رئیس جمهور منتخب با رای بالا انتخاب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، ماموستا مامد کلشی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به اینکه دشمنان برای عدم شرکت مردم در انتخابات اخیر بسیار امید بسته و تلاش بسیاری در این راه کرده بودند اظهار داشت: این در حالی است که مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی همیشه پای انقلاب بوده و برگ زرین دیگری بر افتخارت این ملت افزودند و امید دشمنان را به یاس تبدیل کردند.

وی تصریح کرد: بنابراین جای تقدیر دارد که مردم بار دیگر مشت محکمی بر دهان آمریکا و ایادی آنها در داخل و خارج از کشور زدند و به ارکان نظام استحکام بخشیدند تا رئیس جمهور منتخب نیز با قدرت بسیار و با اطمینان بیشتر در تمامی عرصه‌های بین المللی و داخلی گام بردارد.

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه به انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور اشاره کرد و گفت ایشان انسانی بی‌ریا و بی پیرایه‌ای بوده و مردم وی را دوست دارند و قاطعیت این مرد خدایی در ریاست قوه قضائیه و مبارزه با فساد و رانت خواری و بازگرداندن اموال مسلمانان به بیت المال بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: همین رفتار قاطعانه را که برگرفته از ایمان، صداقت و شجاعت و راستی این شخصیت بزرگوار است، توانست در دل مردم رسوخ کرده و مردم با این معیارها، آیت الله رئیسی را به عنوان رئیس جمهور منتخب با رای بالا انتخاب کردند.

ماموستا کلشی‌نژاد بیان کرد: بی‌تردید رای بالای مردم سبب می‌شود که آیت الله رئیسی با اطمینان بیشتری در راه خدمت گام بردارد اما با مشکلات عدیده‌ای که در کشور وجود دارد. ممکن است که برخی، ایشان را به باد انتقاد بگیرند؛ اما بی شک آیت الله رئیسی بدون اینکه این موارد را در نظر بگیرد گام خواهد برداشت، چون در گذشته نیز ایشان چنین کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه برای حل مشکلات جامعه، همه ملت باید دست به دست هم داده و صعه صدر داشته باشند تا این مشکلات به تدریج رفع شود اظهار داشت: باید ملت ایران صبر داشته باشند چون مردم صبوری و بردباری خود را به جهانیان نشان داده‌اند و از سوی دیگر باید راه حل مناسب برای حل مشکلات مردم و زمینه‌سازی برای اشتغال جوانان فراهم شده و از سوی دیگر باید در مناطق محروم به محرومیت‌زدایی پرداخت تا مشکلات سراسر کشور حل شود.

امام جمعه اهل سنت ارومیه با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بیشتر از همه به مسائل و مشکلات اقتصادی تاکید دارند افزود: با توجه به اینکه اقتصاد در کشور مسئله حادی است، بی‌تردید رئیس جمهور منتخب باید پیش از هر چیز به مسائل اقتصادی کشور بپردازد که بتواند این بار سنگین تورم و عدم درآمد کافی را که زندگی را بر مردم تنگ کرده است، بردارد.

وی با بیان اینکه نخستین گامی که باید رئیس جمهور منتخب بردارد مسئله اقتصاد کشور است گفت: در کنار آن، یکی از برنامه‌های اولویت‌دار، مسئله جناح بازی و فساد و رانت است که بی‌تردید آیت الله رئیسی برای اینها برنامه دارد و اگر جلوی فساد کاری و اداری را بگیرد  قطعاً با نظارت کافی بر امور مالیاتی و اقتصادی کشور و نظارت کافی بر بازار، می‌تواند موضوع معیشت مردم را به نحو احسن حل کند.

انتهای پیام

 

فهرست