شناسه خبر: 4487

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4487

امام جمعه مهاباد
شرکت در انتخابات دارای پاداش اخروی است
ماموستا عبدالسلام امامی اظهار داشت: شرکت در انتخابات و سهیم بودن در تعیین سرنوشت کشور به عنوان یک عمل صالح در پیشگاه خداوند دارای پاداش اخروی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، نماز جمعه این هفته شهرستان مهاباد به امامت ماموستا عبدالسلام امامی اقامه گردید.

ماموستا عبدالسلام امامی افزود: مشارکت در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و همچنین انتخاب ریاست جمهوری موجب ناامیدی بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهد شد زیرا رای دادن هر یک افراد واجد شرایط در تعیین و بهبود وضعیت مردم بسیار تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه امروز برگ زرین دیگر از حماسه مردم در تاریخ نظام جمهوری ثبت خواهد شد، ادامه داد: مردم ما با حضور باشکوه در صحنه انتخابات بار دیگر حمایت خود از نظام را اعلام کردند و شایسته است مسوولان منتخب نیز در راستای خدمت به مردم مجاهدانه تلاش کنند و قولهایی را که در این مدت به مردم داده اند در پی برآورد آن باشند.

امام جمعه مهاباد اظهار داشت: شهروندان در انتخاب نامزدهای شوراهای اسلامی باید از قوم گرایی، مسایل مذهبی، بومی بودن و نسبت فامیلی دوری کنند و به افرادی که شایستگی بیشتری دارند و افراد اصلح و کاردانی هستند رای بدهند.

انتهای پیام

فهرست