امام جمعه اهل سنت ارومیه
شرکت در فریضه الهی زکات ، علاوه بر اجر دنیوی ، یقینا پاداش اخروی نیز به همراه دارد
ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: در جامعه کنونی کمک رسانی به محرومان از دغدغه های این دفتر بوده و در این راستا آماده همکاری و تعامل بیشتر با کمیته امداد آذربایجان‌غربی هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با امام جمعه اهل سنت ارومیه ظهر دیروز دیدار کردند.

در این دیدار ماموستا مامد کلشی نژاد ، امام جمعه اهل سنت ارومیه اظهار کرد: کمک رسانی به نیازمندان و محرومان از سنت نبی اکرم (ص) بود که در منویات امام راحل (ره) نمود پیدا کرده است.

وی افزود: در جامعه کنونی کمک رسانی به محرومان از دغدغه های این دفتر بوده و در این راستا آماده همکاری و تعامل بیشتر با کمیته امداد آذربایجان‌غربی هستیم.

امام جمعه اهل سنت ارومیه بیان کرد: حمایت از فرزندان محسنین و ایتام و همچنین شرکت در فریضه الهی زکات ، علاوه بر اجر دنیوی ، یقینا پاداش اخروی نیز به همراه دارد.

همچنین در این دیدار مدیرکل کمیته امداد اذربایجان‌غربی بر لزوم اهتمام همگانی برای کمک‌رسانی به محرومان تاکید کرد و افزود: در شرایط کنونی کمک به محرومان و نیازمندان باید به عنوان یک وظیفه همگانی مورد توجه قرار گیرد و تمامی مدیران ، مسئولان و آحاد جامعه در راستای محرومیت زدایی از جامعه گام بردارند.

وی ادامه داد: رسیدگی به محرومان در جامعه از اولویت های کمیته امداد بوده و این نهاد در راستای تحقق آرمان‌های امام راحل (ره) و منویات رهبر انقلاب عزم راسخی دارد.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با تاکید بر افزایش تعاملات فی مابین، تصریح کرد: جمع‌آوری زکات و همچنین حمایت از ایتام ومحسنین با کمک ائمه جمعه اهل سنت تسریع پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام

فهرست