امام جمعه بوکان
شعار امسال نشان از اهمیت بالای این موضوع در بهبود وضعیت معیشتی مردم دارد
ماموستا عباس احمدی باغ اظهار داشت: باید در حمایت از تولید و از بین بردن موانع تولید از جمله قاچاق و واردات نادرست، برای جوانان قدم هایی برداشته شود و همچنین مشوق هایی برای سرمایه گذاری و سرمایه گذاران ایجاد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ امام جمعه بوکان ، ماموستا عباس احمدی باغ در گفتگو با رابط خبری، با تبریک سال ۱۴۰۰ که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده است اظهار داشت: امسال زمینه خوبی برای جهش تولید وجود دارد و موانع قانونی تولید باید برطرف شود.

تاکید معظم له بر مسائل اقتصادی  در نامگذاری سال های ۱۳۹۰ تا کنون و تاکید ایشان بر مقوله تولید در دو سال متوالی ٫ نشان از اهمیت بالای این موضوع در بهبود وضعیت معیشتی مردم دارد. ایشان علت تحقق نیافتن شعار سال ۱۳۹۹ را وجود موانع و همچنین حمایت نشدن تولید در همه بخش ها دانستند.

لذا باید در حمایت از تولید و از بین بردن موانع تولید از جمله قاچاق و واردات نادرست، برای جوانان قدم هایی برداشته شود و همچنین مشوق هایی برای سرمایه گذاری و سرمایه گذاران ایجاد شود.

انتهای پیام

 

فهرست