امام جمعه مهاباد
شناخت و تذکره یاریگران دین ، موجب تشیید و استحکام ابواب تهذیب انسان خواهد شد
دکتر ماموستا عبدالسلام امامی اظهار داشت: عالمانی اصلح و جانمایه که همچنان در درازای زمان، مسیل پر برکت انسان مداری و کرامت آدمیت را با آثار و فیوضات خود، گشوده و مفتوح نگاه می دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، دکتر ماموستا عبدالسلام امامی ، امام جمعه شهرستان مهاباد از برگزارکنندگان وبینار بزرگداشت علمای متوفای یک سال گذشته اهل سنت استان آذربایجان غربی پیام تقدیر و تشکر صادر کرد:

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شناخت و وقوف بر یادآوری و تذکره یاریگران دین و آرمان معرفت و بینش انسانی، موجب تشیید و استحکام ابواب تهذیب و تزکیه انسان خواهد شد.

طلاب و روحانیون اهل سنت آذربایجان غربی با قرین سایر بلاد کشور عزیز ایران در گُسیل یورش ویروس منحوس کرونا، نیستی و فقدان عزیزانی گرانمایه و عالیقدر از میان خود را به نظاره نشست.

عالمانی اصلح و جانمایه که همچنان در درازای زمان، مسیل پر برکت انسان مداری و کرامت آدمیت را با آثار و فیوضات خود، گشوده و مفتوح نگاه می دارند.

در این بین گشاده دستی و بجا آوری مسئولان برگزاری(مجمع ارزشی تقریب مذاهب اسلامی و شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت  کشور) در انعقاد این برنامه را اقدامی ستودنی و ارمغانی بی بدیل و فرید می نامم.

به پاس سعد و خوش فکری برنامه ریزان این طرح فرهنگی، اصرار و تکلیفی پیدایش نمود که از اهتمام و جهد متدارکین این برنامه تقدیر و سپاس گزاری صورت پذیرد.

بارک الله لکم و جزاکم الله خیرا جزیلاً

عبدالسلامی امامی – ۱۳ اسفندماه ۹۹

انتهای پیام

 

فهرست