شناسه خبر: 2396

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2396

امام جمعه اهل سنت ارومیه
شهادت ، هنر مردان خداست
ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: استکبار جهانی بدانند که این شهادت ها مسیر حق طلبی و مبارزه با ظالمان را از بین نخواهد برد بلکه عزم حق جویان را دردفع سلطه شیاطین محکمتر خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا مامد کلشی نژاد امام جمعه اهل سنت ارومیه مبنی بر محکوم نمودن ترور شهید فخری زاده بیانیه ای را صادر نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْزَقون

برای انسانهای وارسته ای همچو محسن فخری زاده دانشمند بزرگ اسلام و ایران ، هجرت از دنیا با مرگی جز شهادت قابل تصور نبوده و نیست.

شهادت دانشمند هسته ای و خلاق و خوشفکر که مجاهدت  در راه خدا و مبارزه با ظلم و استعمار را سرلوحه زندگی علمی خود قرار داده بود برای ملت ایران ضایعه ای اسفناک و سنگین بود.

استکبار جهانی بدانند که این شهادت ها مسیر حق طلبی و مبارزه با ظالمان را از بین نخواهد برد بلکه عزم حق جویان را دردفع سلطه شیاطین محکمتر خواهد کرد. با این اعمال وحشیانه وددمنشانه ازسوی دشمنان، نور فروزان اندیشه متعالی شاگردان این مکتب رهایی بخش روز به روز تابنده تر خواهدشد، وجرثومه فساد و تباهی جامعه بشری یعنی اسرائیل غاصب را بحول قوه الهی برروی کره زمین محو خواهند نمود.

لذا اینجانب این ضایعه را محضر مقام معظم رهبری و خانواده معزز این شهید والا مقام، نیروهای مسلح و جامعه علمی و همه ملت عزیز ایران تبریک و تسلیت عرض مینمایم

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

کلشـــــــی نـژاد

امام جمعه اهل سنت شهرستان ارومیه

فهرست