امام جماعات شهرک ظفر ارومیه
شهادت دوشخصیت فداکار اسلام ، رجایی و باهنر ؛ را به نام “هفته دولت” در تاریخ انقلاب گشوده است
عبدالواحد نخشی پور اظهار داشت: درتاریخ هرملتی، فراز و نشیب های تلخ وشیرینی وجود دارد که تعیین کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده است وهمچنین جان فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، حرکت خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا عبدالواحد نخشی پور امام جماعات شهرک ظفر ارومیه در پیامی هفته دولت را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله تبارک وتعالی: العزه لله ولرسوله وللموءمنین

درتاریخ هرملتی، فراز و نشیب های تلخ وشیرینی وجود دارد که تعیین کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده است وهمچنین جان فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، حرکت خود را آغاز کرد.

در این میان، شهادت دوشخصیت فداکار اسلام ، رجایی وباهنر که به آتش کین منافقان سوختند، فصلی از شهادت را به نام “هفته دولت” در تاریخ انقلاب گشوده است.

دوم تاهشتم شهریورماه که با نام و یاد شهیدان والامقام رجایی و باهنر مزین و با عنوان”هفته دولت” نامگذاری شده، یادآورماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا، سیره ، روش ومنش آنان بود. شهیدان رجایی و باهنر تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم هستند.

مقام معظم رهبری درباره ویژگی های اخلاقی شهیدان رجایی و باهنر می فرماید: (شهیدباهنر ، مرد بی تظاهری بودکه هیچ کس از ظاهر آرام او نمی فهمید در باطن و ذهن و اندیشه موّاج اوچه می گذرد.

وی یکی از متفکرین وتئوریسین ها وایدئولوگ های انقلاب بود.

شهیدرجایی با صبرخود و متانت وحوصله عظیم و با قبول دردها و رنج های قلبی و غیرقابل افشایی که داشت، توانست، بنی صدرخائن را افشا و رسواکند و به زمین بکوبد

هفته دولت فرصت مغتنمی است تا درکنار تقدیر ازتلاش های دولتمردان و مسئولان و مدیران؛ زحمات بی دریغ کارمندان نیز گرامی داشته شود. تلاشگرانی که با تعهد خالصانه وخدمت صادقانه بعنوان پیش قراولان مسیرتحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران گام برمی دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والامقام دولت ،رجایی و باهنر، هفته دولت را و روز کارمند را به همه دولتمردان وکارمندان خدوم و متعهد بویژه کارمندان وکارگزاران دولت وشورای برنامه ریزی اهل سنت کشور و دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجانغربی را تبریک عرض نموده، توفیقات روز افزون همگان و ادامه راه شهدای والا مقام را از درگاه معبود بی همتا مسالت می نمایم.

عبدالواحدنخشی پور امام جمعه وجماعت مسجد محمدرسول الله شهرک ظفر شهرستان ارومیه ومدرس علوم دینی شیخ شلتوت شهرستان ارومیه

انتهای پیام

 

فهرست