مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان بوکان
شهادت محسن فخری زاده قطعا رونق بیشتری به دستاوردهای علمی کشور خواهد بخشید
 ماموستا محمدصالح حاجی هاشم آباد اظهار داشت: مجاهد شهید «محسن فخری زاده» در دوران دفاع مقدس، در کسوت پاسداری از کشور و انقلاب اسلامی، جان خویش را در طبق اخلاص گذاشته بود و پس از آن با بهره‌گیری از نبوغ و استعدادهای خدادادی وارد عرصه‌های علمی و پژوهشی کشور شد و باعث رشد و بالندگی ایران اسلامی در عرصه های علم و فناوری و دانش هسته‌ای گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا محمدصالح حاجی هاشم آباد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان بوکان مبنی بر محکوم نمودن ترور شهید فخری زاده بیانیه ای را صادر نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرّحیم

منَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

بار دیگر کوردلان عناصر خود فروخته و وابسته به بیگانگان و صهیونیسم بین‌المللی با هدف شوم مقابله با پیشرفت‌های علمی کشور، یکی از خدمتگذاران برجسته سنگر جهاد و تلاش و دانشمند ایران اسلامی را آماج حملات تروریستی قرار داده و به شهادت رساندند.

استکبار جهانی باید مطمئن باشد که  با این اعمال وحشیانه وددمنشانه  نور فروزان اندیشه متعالی شاگردان این مکتب رهایی بخش روز به روز تابنده تر خواهدشد، وجرثومه فساد و تباهی جامعه بشری یعنی اسرائیل غاصب را بحول قوه الهی بر روی کره زمین محو خواهند نمود.

مجاهد شهید «محسن فخری زاده» در دوران دفاع مقدس، در کسوت پاسداری از کشور و انقلاب اسلامی، جان خویش را در طبق اخلاص گذاشته بود و پس از آن با بهره‌گیری از نبوغ و استعدادهای خدادادی وارد عرصه‌های علمی و پژوهشی کشور شد و باعث رشد و بالندگی ایران اسلامی در عرصه های علم و فناوری و دانش هسته‌ای گردید.

و اکنون شهادت او قطعا رونق بیشتری به دستاوردهای علمی کشور خواهد بخشید.

اینجانب بدین وسیله این ضایعه اسفناک را محضر مقام معظم رهبری، ملت مومن ومتعهد ایران اسلامی، جامعه علمی و خانواده آن شهید عزیز تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و سکینه الهی و برای شهید عزیزمان علو درجات را از خداوند متعال مسالت دارم

محمدصالح حاجی هاشم آباد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان بوکان

انتهای پیام

 

فهرست