شناسه خبر: 3506

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=3506

امام جمعه اهل سنت ارومیه
شهرستان نقده یکی از شهرهای حساس دو قومیتی است
ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: قضاوت ازحساس ترین کارها در جامعه است لذا میطلبد که این جایگاه را در نظام اسلامی حفظ بکنیم چون دراین جایگاه رفتار و حرکات انسان  نیز قانون تلقی  میشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، ریاست دادگستری ، امام جمعه اهل سنت  و هیئت قضایی شهرستان نقده با امام جمعه اهل سنت ارومیه در محل دفتر امام جمعه دیدار کردند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه در این دیدار ضمن خیر مقدم  و انتصاب امام جمعه اهل سنت نقده و ریاست دادگستری و همچنین دادستان شهرستان نقده را به هر سه آنها تبریک و تهنیت گفت و بر محورهای اتحاد و تنش زدایی در همه ابعادش تاکید نمود وگفت: با توجه به اینکه شهرستان نقده یکی از شهرستان های حساس دو قومیتی است که نباید اجازه بدهیم دشمنان از ما سوء استفاده بکنند.

وی به جایگاه  قضا در اسلام پرداخت و گفت: قضاوت ازحساس ترین کارها در جامعه است لذا میطلبد که این جایگاه را در نظام اسلامی حفظ بکنیم چون دراین جایگاه رفتار و حرکات انسان  نیز قانون تلقی  میشود.

امام جمعه اهل سنت ارومیه در ادامه دیدار اظهار داشت: بنابراین  دقت لازم و تقوای الهی همیشه سعادت دنیا و آخرت را برای همه ما به ارمغان خواهد آورد. انشاالله

انتهای پیام

 

فهرست