امام جمعه نلاس سردشت
شهر نلاس در همه صحنه های انقلاب حضور پر رنگی داشته و بیش از ۳۷ شهید تقدیم این نظام کرده است
ماموستا خدر رحیمی اظهار داشت: شهر نلاس حدود ۵۵ روستا دارد و در ۱۵ کیلومتری شهرستان سردشت واقع شده است و بالغ بر بیست هزار نفر جمعیت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،محمد صادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی ، نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ، خسرو پور سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت ، اعضای شورای تامین ، مسئول مرکز اسلامی ، ائمه جمعه شهرستان ( سردشت – نلاس) در مسجد قبا شهر نلاس با مردم  نشست و دیدار کردند.

در این نشست ابتدا امام جمعه شهر نلاس سردشت ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی خدمت استاندار و هیئت همراه و سایر حضار اظهار داشت: شهر نلاس تا به امروز در تمامی مراسمات ملی و مذهبی و همه صحنه های انقلاب حضور پر رنگی داشته و بیش از ۳۷ شهید و جانباز تقدیم این نظام مقدس کرده است.

وی تصریح کرد: شهر نلاس که حدود ۵۵ روستا دارد و در ۱۵ کیلومتری شهرستان سردشت واقع شده است  بالغ بر بیست هزار نفر جمعیت دارد  که متاسفانه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند و یک شهر محروم می باشد و ما از مسئولین می خواهیم توجه ویژه ای به این شهر از قبیل ایجاد اشتغال برای جوانان و جلوگیری از مهاجرت آنان شوند و همچنین نبود جاده‌ های مناسب و استاندارد باعث توسعه نیافتن این شهر و شهرهای مجاور شده است.

وی در ادامه تصریح نمود: چون ما در نوار مرزی زندگی می کنیم و به لحاظ موقعیت جغرافیایی، معیشت این شهر ها بیشتر به مرز وابسته است ، که متاسفانه مدتی است با بسته شدن آن به طور مستقیم بر سفره های مردم تاثیر گذاشته و انتظار داریم مسئولین مربوطه با سازماندهی درست و باز کردن بازارچه های مرزی گوشه ای از مشکلات این شهر را حل کنند.

انتهای پیام

فهرست