نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
 شهید محسن فخری زاده در اقدامی تروریستی به لقاء الله شتافت
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی اظهار داشت: استکبار جهانی و تروریست های وابسته بدانند با این اقدامات ضد انسانی و خائنانه نمیتوانند در عزم استوار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در رسیدن به قله های علم‌و فناوری خللی ایجاد کنند و مرتکبین این جنایت نفرت انگیز بزودی به سزای اعمال ننگین شان خواهند رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی ، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در شهادت دانشمند فرهیخته شهید محسن فخری زاده پیام تسلیتی بدین شرح صادر کردند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ

شهادت مظلومانه دانشمند شهید محسن فخری زاده که در اقدامی تروریستی به لقاء الله شتافت ،  مردم بصیر و همیشه آگاه  ایران‌اسلامی را داغدار کرد و موجب تالم‌ و تاثر اینجانب گردید.

شهید سرافراز محسن فخری زاده  یکی از شخصیت های برجسته علمی و پژوهشی در حوزه دانش هسته ای و دفاعی در کشور محسوب میشد که سالها عمر با برکت خود را در مسیر خدمت به نظام‌اسلامی و ارتقای علمی و تحقیقاتی کشور صرف نمود که همواره در لیست ترور دشمنان قرار داشت و امروز با نثار خون مطهر خود نشان داد ، اعتماد به دشمن جنایتکار و مذاکره با ایادی استکبار و کشورهایی که جز رسیدن به اهداف شوم خود مسیری را دنبال نمی کنند ثمری جز ریخته شدن خونها و‌از دست دادن سرمایه های حقیقی این مرز و بوم نخواهد داشت .

استکبار جهانی و تروریست های وابسته بدانند با این اقدامات ضد انسانی و خائنانه نمیتوانند در عزم استوار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در رسیدن به قله های علم‌و فناوری خللی ایجاد کنند و مرتکبین این جنایت نفرت انگیز بزودی به سزای اعمال ننگین شان خواهند رسید.

اینجانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه بزرگ به محضر رهبر معظم انقلاب ، خانواده محترم و همه آحاد ملت بزرگوار و صبور ایران، از خداوند متعال برای این شهید سرافراز علودرجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می نمایم.

سید مهدی قریشی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه

انتهای پیام

فهرست