امام جمعه ربط سردشت
شوراهای اسلامی شهر باید متخصص در حوزه عمران ، شهری ، انقلابی و ولایت مدار باشند
ماموستا عثمان یوسفی اشاره به دو انتخابات مهم پیش رو یعنی انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت: از تمام مردم متدین ربط درخواست مینمایم که در انتخابات شرکت نموده و با حضور خود افراد اصلح را انتخاب نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، نمازجمعه این هفته شهر ربط سردشت به امامت ماموستا عثمان یوسفی امام جمعه ربط اقامه گردید.

ماموستا یوسفی ضمن تبریک عید مبعث و معراج رسول الله (ص) به تمام مسلمانان جهان این سفر مبارک نبی اکرم (ص) را به صورت کامل تشریح و تبیین نمود.

وی در ابتدا به دو انتخابات مهم پیش رو یعنی انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و از تمام مردم متدین ربط درخواست نمود که در انتخابات شرکت نموده و با حضور خود افراد اصلح را انتخاب نمایند.

وی با اشاره به آیه ی ( فبما رحمه من الله لنت لهم ) تا آخر آیه اشاره کرد و گفت:  شوراهای اسلامی شهر ، سفره فساد نیست بلکه یک پارلمان شهری است که در آنجا شورا با نظارت بر طرح ها و مصوبات ارزشمند به مردم خدمت میکنند.

خطیب جمعه خاطر نشان کرد: شورا باید رئوف و مهربان باشد اهل گذشت باشد وسعه صدر داشته باشد اهل مسجد ، نماز و استغفار باشد مردم دار ، مردمی و نگاه ویژه داشته باشد به افراد آسیب پذیر ، کم درآمد و مستضعف. حلال و حرام را رعایت کند اهل تقوا باشد ، متخصص در حوزه عمران، شهری انقلابی و ولایت مدارباشد.

انتهای پیام

 

فهرست