روحانی شاخص ماکو
 شورای نگهبان نقش به سزایی در برگزاری انتخابات و معرفی افراد سالم و صالح برای مردم در فرآیند انتخابات دارند
ماموستا عمر سبحانی فر اظهار داشت: شورای نگهبان الحق و الانصاف در تمام مدت فعالیت و شکل گیری خود با قاطعیت تمام و با در نظر گرفتن اصل حق الناس و دین و شریعت سعی در تطبیق قوانین با شرع مقدس اسلام داشته است و در این زمینه موفقیت های زیادی هم به دست آورده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی  مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی ، ماموستا عمر سبحانی فر از روحانیون شاخص شهرستان ماکو ، طی گفتگو با رابط خبر دفتر استانی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس شورای نگهبان و جایگاه و عملکرد شورای محترم نگهبان به عنوان پاسبان دین وملت در صیانت از دین و قانون اساسی و عدم مغایرت مصوبات مجلس شورای اسلامی با شرع وقانون اساسی به عنوان میثاق ملی و همچنین صیانت از آرای مردم در انتخابات گفت: شورای نگهبان الحق و الانصاف در تمام مدت فعالیت و شکل گیری خود با قاطعیت تمام و با در نظر گرفتن اصل حق الناس و دین و شریعت سعی در تطبیق قوانین با شرع مقدس اسلام داشته است و در این زمینه موفقیت های زیادی هم به دست آورده است. بی جا نیست که دشمنان ایران اسلامی سعی در تخریب و تاخت و تاز بر این نهاد مقدس دارند چرا که کارشان را با توکل به خدا و با استفاده از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب به درستی انجام داده اند. به عبارتی وقتی می بینیم که دشمن نهاد یا شخصی را تخریب میکند و به آن حمله می کند متوجه درسته عملکرد آنها می شویم.

شورای نگهبان که متشکل از فقیهان و حقوق دانان هستند با تایید یا رد صلاحیت نمایندگان، کاندیداهای ریاست جمهوری و … نقش به سزایی در برگزاری انتخابات و معرفی افراد سالم و صالح برای مردم در فرآیند انتخابات دارند. از خداوند متعال برای رهبر عزیزمان سلامتی و برای نهادهای انقلابی مانند شورای نگهبان موفقیت و برای ایران اسلامی سر بلندی و پیروزی بر دشمنان آرزومندم.

انتهای پیام

فهرست