امام جمعه اهل سنت ارومیه
شکوه و سربلندی ایران اسلامی، مرهون مجاهدت دلیر مردان است
ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: مجاهدت دلیر مردانی که در مکتب انسان ساز ولایت، درس عشق، ایثار و خدمت آموختند؛ مردانی که با دل بریدن از تمامی تعلقات به دعوتگاه یار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه‌ای دیگر بخشیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ ماموستا مامد کلشی نژاد ؛ امام جمعه اهل سنت ارومیه ، در پی شهادت پاسدار مدافع امنیت شهید عثمان حاجی حسینی پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

شکوه و سربلندی ایران اسلامی، مرهون مجاهدت دلیر مردانی است که در مکتب انسان ساز ولایت، درس عشق، ایثار و خدمت آموختند؛ مردانی که با دل بریدن از تمامی تعلقات به دعوتگاه یار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه‌ای دیگر بخشیدند.

اینجانب ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی و جنایتکارانه عناصر کور دل ضد انقلاب در به شهادت رساندن پاسدار سرافراز شهید “عثمان حاجی حسینی” این ضایعه بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا (مدظله العالی)، نیروهای مسلح بویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیرانشهر، مردم شهید پرور پیرانشهر و خانواده بزرگوار ایشان تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

از خداوند متعال برای آن شهید والامقام علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل آرزومندیم.

والسلام علیکم ورحمهالله وبرکاته

کلشی نژاد

امام جمعه اهل سنت ارومیه

انتهای پیام

فهرست