استاندار آذربایجان غربی
عادی انگاری عامل اصلی روند صعودی ابتلا به کرونا بشمار می رود
محمد مهدی شهریاری اظهار داشت : روند ابتلا به کرونا در آذربایجان غربی نگران کننده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری ظهر روز یکشنبه هفتم شهریور در یکصد و چهل و دومین جلسه ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا به امروز دستورات بهداشتی و خطرات بیماری از سوی رسانه ها به خوبی به اطلاع مردم رسیده است افزود: متاسفانه دستورالعمل ها به خوبی از سوی مردم رعایت نمی شود. همه دچار یک نوع عادی انگاری شده اند. متولیان حوزه نظارت توجه کافی ندارند.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند نگران کننده ابتلا به کرونا در استان، رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اجرای جدی مصوبات ستادهای ملی و استانی را راهکار اصلی بهبود وضعیت موجود عنوان کرد و گفت: متاسفانه هنوز روند بیماری صعودی است. ظرفیت بیمارستانها در حال تکمیل است و این یک هشدار جدی بشمار می رود.

وی با اشاره به تکمیل ظرفیت بستری بیماران در بیمارستانهای استان، این موضوع را یک خطر جدی دانست و تصریح کرد: برای پیشگیری از ایجاد تامین اکسیژن مورد نیاز بیماران، ساخت کارخانه تولید اکسیژن و تامین اکسیژن ساز بصورت جدی در دستور کار قرار گیرد.

محمدمهدی شهریاری از متولیان امر خواست تا در پوشش واکسیناسیون نیز اهتمام جدی تری داشته باشند.

انتهای پیام

فهرست