مسئول مرکز اسلامی سردشت
عالمی که مردم از علمش بهره ببرند ، ارزش این عالم از ۷۰ هزار عابد افضل تر است
حجت الاسلام عباسپور اظهار داشت: از نبی مکرم اسلام نقل شده العالم ینتفع بعلمه افضل  من سبعین الف عابد : عالمی که مردم از علمش بهره ببرند و هدایت شوند ارزش این عالم از ۷۰ هزار عابد افضل تر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ جلسه معارفه امام جماعت مسجد جامع ربط ماموستا حسن علی پور با حضور حجت الاسلام عباسپور مسئول مرکز اسلامی سردشت و ماموستا عثمان یوسفی امام جمعه و شورای شهر ربط برگزار گردید.

عباسپور مسئول مرکز اسلامی سردشت در تکریم جایگاه عالم اظهار داشت:  از نبی مکرم اسلام نقل شده العالم ینتفع بعلمه افضل  من سبعین الف عابد : عالمی که مردم از علمش بهره ببرند و هدایت شوند ارزش این عالم از ۷۰ هزار عابد افضل تر است و یا نگاه به وجه عالم اگر یاد خدا را در انسان زنده کند عبادت است والا فتنه است.

وی در ادامه از زحمات امامان جماعت سابق که در تربیت و تحصیل و ارشاد مردم و جوانان و علمای ربط زحمات زیادی متقبل شدند ، تشکر کرد و افزود: الان وظیفه امامان جماعت سنگین است امیدواریم سروران گرامی بتوانند همچنان وحدت و برادری را در این شهرستان حفظ  نموده و مایه خیر و برکت باشند.

انتهای پیام

فهرست