امام‌جمعه اهل سنت ارومیه
عدالت محوری مهمترین شاخصه رفتاری حجت الاسلام اژه‌ای است
ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای سابقه ۴۲ ساله در سمت ها ومسوولیت های مختلف از جمله دادستانی و وزیر اطلاعات را در کارنامه خود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ امام جمعه اهل سنت ارومیه طی گفتگو بارابط دفتر استانی با تبریک انتخاب حجت الاسلام اژه ای به سمت ریاست قوه قضاییه گفت: عدالت محوری و مردمی بودن مهمترین شاخصه رفتاری ایشان است.

ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: زمانی که حجت الاسلام اژه ای در دادستانی و ‌وزرات اطلاعات بود، کشور از ثبات و امنیت خوبی برخوردار بود و علاوه بر آن، در کنار آیت الله رییسی نیز در راستای اجرای عدالت بستر مناسبی فراهم کرد.

وی اظهار تصریح نمود: با نگاهی به عملکرد حجت الاسلام ‌اژه ای در مسوولیت های مختلف، مشاهده می شود او ‌در اجرای عدالت و مبارزه با فساد با جدیت عمل کرده است.

امام جمعه اهل سنت ارومیه تاکید کرد: حجت‌الاسلام اژه ای همه‌ آنچه‌ را آیت الله رییسی دنبال کرده، ادامه خواهد داد.

ماموستا کلشی نژاد با بیان اینکه یکی از مهمترین ویژگی های مسوول، ارتباط او ‌با مردم است، گفت: بدون تردید ارتباط با مردم و مردمی بودن از شاخصه های دیگر حجت‌الاسلام اژه ای است

وی ادامه داد: مبارزه با فساد از موضوع های مورد تاکید مقام معظم رهبری است که امید می رود با همراهی مردم و قوه قضاییه این مهم محقق شود.

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای سابقه ۴۲ ساله در سمت ها ومسوولیت های مختلف از جمله دادستانی و وزیر اطلاعات را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام

 

فهرست