شناسه خبر: 587

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=587

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه
عدم رعایت حجاب باعث ابتلا به سایر گناهان می‌شود
سید مهدی قریشی افزود: عدم رعایت عفت و حجاب ، باعث ایجاد زمینه‌های انجام سایر گناهان و ترک اعمال صالح می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در اولین جلسه شورای برنامه‌ریزی بنیاد عفاف و حجاب استان ضمن بیان اهمیت پرداختن به مسئله عفاف و حجاب در جامعه گفت: حجاب و عفاف در معنویت انسان بسیار تأثیر گذار است لذا دشمن بیشترین سرمایه‌گذاری را برای از بین بردن عفت و حجاب در جوامع اسلامی انجام می‌دهد.

نماینده ولی‌فقیه در استان در ادامه ضمن بیان جریان نخستین وسوسه انسان توسط شیطان گفت: براساس آیات قرآن پس از اولین وسوسه شیطان، انسان متوجه بی‌حجابی خود می‌شود، لذا اولین وسوسه شیطان نیز در زمینه عفاف و حجاب بوده است.

امام جمعه ارومیه در ادامه خاطر نشان شد: عدم رعایت عفت و حجاب باعث ایجاد زمینه‌های انجام سایر گناهان و ترک اعمال صالح می‌شود.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین قنبری دبیر بنیاد عفاف و حجاب استان ضمن قرائت اساسنامه مصوب این بنیاد بر لزوم برگزاری نمایشگاه‌های عفاف و حجاب در استان و استفاده از ظرفیت‌های اهل‌تسنن و اقلیت‌های مذهبی برای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در استان تأکید کرد.

در بخش دیگری از این جلسه تعدادی از مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند

در پایان این جلسه تعداد هفت نفر از اعضای جلسه به عنوان اعضای هیأت امنای عفاف و حجاب استان انتخاب شدند

انتهای پیام

فهرست