امام جمعه و جماعت روستای میلان ماکو
عدم مبارزه با کفار و مشرکین توسط مسلمین در واقع بی اعتنایی به قرآن عزیز است
ماموستا فریدون خلیلی همت آباد افزود: مع الاسف امروزه میبینیم دشمنان اسلام از سادگی برخی مسلمانان و حماقت برخی از سران کشورهای اسلامی و خیانت آنها سوء استفاده کرده اند و انواع و اقسام شاخه از اسلام جدا نموده اند و با این عمل سعی در تضعیف پیکر واحد اسلامی دارند چرا که هر چقدر شاخه از اسلام جدا شود از اتحاد مسلمانان کاسته خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا فریدون خلیلی همت آباد، امام جمعه و جماعت مسجد میلان ماکو طی گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک عید سعید قربان خدمت رهبر معظم انقلاب و امت اسلامی با اشاره به آیه مبارکه “ولله علی الناس حج البیت من استطاع الیه سبیلا و من کفر فان الله غنی عن العالمین” بر اهمیت ماه مبارک ذیحجه اشاره و بر اهمیت حج ابراهیمی تاکید و در مورد صدور پیام مقام معظم رهبری در ایام حج امسال اظهار داشت:

دراین ماه مبارک ، مسلمانان از تمام نقاط دنیا به این مکان مقدس میآیند که یکی از فلسفه‌ های آمدن مسلمانان به این مکان مقدس نشان دادن اتحاد وهمدلی امت اسلامی است تا دشمنان با دیدن خیل عظیم مسلمانان و اتحاد آنها به فکر حمله به امت اسلامی نباشند.

وی اظهار داشت: هرملتی متحد باشد هیچوقت شکست نمی خورد و با این اتحاد دشمنان اسلام به رعب و وحشت میافتند. مع الاسف امروزه میبینیم دشمنان اسلام از سادگی برخی مسلمانان و حماقت برخی از سران کشورهای اسلامی و خیانت آنها سوء استفاده کرده اند  و انواع و اقسام شاخه از اسلام جدا نموده اند و با این عمل سعی در تضعیف پیکر واحد اسلامی دارند چرا که هر چقدر شاخه از اسلام جدا شود از اتحاد مسلمانان کاسته خواهد شد. یکی از وحشت دشمنان اسلام همین حج اکبر است، مسلمانان باید دل خود را از هر گونه وسوسه شیاطین از جن وانس پاک کنند.

امام جمعه میلان ماکو تصریح نمود: وجود مقام معظم رهبری با آن بصیرت و دلسوزانه به جهان اسلام و مسلمانان و ایجاد وحدت بین مسلمین کشورهای اسلامی در دنیای اسلام دارد

ماموستا خلیلی همت آباد در خصوص شیاطین امروزی که در راس آنها آمریکا و اسرائیل غاصب هستند، بیان کرد: باید در مقابل این مشرکین با وحدت خود و با برادری و یکصدایی بایستیم و با آنها مبارزه کنیم و دست این جنایتکاران بشریت که دستشان به خون هزاران ، هزار زن و کودک و مرد بیگناه آغشته است را از بیخ قطع کنیم. ان شا الله به زودی آن روز فرا خواهد رسید و دشمنان اسلام با همه اعوان و انصار خود نابود خواهند شد.

وی در ادامه افزود: اما موضوعی که حقا ، دل هر انسان مسلمان آزاده را می آزارد پیروی سران خائن برخی جوامع اسلامی با سیاستهای کشتار و تفرقه این شیاطین است، لذا در وهله اول باید حتما شر این خائنین را از جهان اسلام به دور کنیم و در کنار آن با تمام قوای فردی و گروهی در مقابل قاتلان در لباس میش بایستیم و عدم مبارزه با کفار و مشرکین توسط مسلمین در واقع بی اعتنایی به قرآن عزیز است چرا که خداوند می فرماید” مسلمین کفار را ولی خود قرار ندهند” پس هر نوع سکوت و سر خم کردن در مقابل این کفار غاصب و کودک کش در واقع پشت پا زدن به قرآن کریم می باشد.

به امید نابودی جبهه کفر و پیروزی اسلام و مسلمین.

انتهای پیام

فهرست