مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری آذربایجان‌غربی
عزت و سرافزای ملت ایران به برکت خون شهدای هشت سال دفاع مقدس بوده است
سیدهادی طباطبایی اظهار داشت: آذربایجان‌غربی دارای اقلیت و مذاهب گوناگون است همگی و با اتحاد در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی تلاش کرده و شهدای فراوانی تقدیم نظام و رهبری کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ سیدهادی طباطبایی ، مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری آذربایجان‌غربی، امروز در مراسم غبارروبی مزار شهدای بوکان که با حضور مهدی فعال، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی  ، و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت بوکان ، امام جمعه ، فرماندار و نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در مزار شهدای این شهرستان برگزار شد ، اظهار داشت: ۳۶ هزار شهید در این استان به درجه رفیع شهادت نایل آمده‌اند از مجموع شهدایی که در این استان به شهادت رسیده اند ۱۲ هزار شهید مربوط به شهدای آذربایجان‌غربی و مابقی مربوط به شهدای دیگر استان های کشور هستند که در استان ما به درجه رفیع شهادت نایل امده اند.

وی با بیان اینکه ۱۷ بانو شهیده در بوکان وجود دارد، افزود: عزت و سرافزای که امروز نصیب ملت ایران شده است به برکت خون شهدای هشت سال دفاع مقدس بوده است.

مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری آذربایجان‌غربی اضافه کرد: آذربایجان‌غربی که دارای اقلیت و مذاهب گوناگون است همگی و با اتحاد در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی تلاش کرده و شهدای فراوانی تقدیم نظام و رهبری کرده اند.

وی از شهدای هشت سال دفاع مقدس به عنوان وحدت بین اقوام و مذاهب سطح استان یاد کرد و گفت: عزت و سربلندی نظام اسلامی ما به برکت همین خون شهدا است.

انتهای پیام

 

فهرست