معاون فرهنگی وامور اجتماعی مرکز اسلامی آذربایجان غربی
علماء با حضور در فضای مجازی نسبت به رفع شبهات اعتقادی مردم اقدام نمایند
حجت الاسلام حسن اسماعیلی ضمن تشکر از تلاشهای روحانیون منطقه در ایجاد وحدت و تقریب از نقش مهم آنان در صحنه های مختلف فرهنگی واجتماعی نیز قدر دانی نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ جلسه توجیهی طرح شهید شیخ الاسلام (ره)  با روحانیون سلماس برگزار گردید.

معاون فرهنگی وامور اجتماعی مرکز اسلامی استان طی سفر یک روزه به سلماس ضمن دیدار از روحانیون اهل سنت در جلسه توجیهی طرح شیخ الاسلام نیز شرکت کرد.

حجت الاسلام اسماعیلی در این نشست ضمن تبریک اعیاد ماه ذی الحجه خصوصاً اعیاد قربان و غدیر خم درخصوص رسالت اصلی روحانیون وعلماء مطالبی را ایراد نمود.

وی ضمن تبیین وظایف علماء در سنگر مساجد درخصوص اهمیت فضای مجازی واین که ضرورت دارد علماء با حضور در فضای مجازی وایجاد کانالهای اعتقادی نسبت به رفع شبهات اعتقادی مردم اقدام نمایند تا جوانان در راه گمراهی گرفتار نشوند.

حجت الاسلام اسماعیلی در ادامه در خصوص اهداف طرح شهید شیخ الاسلام توضیحاتی را ارائه نمودند ودر مورد شرایط این طرح ابراز داشت :  این طرح با هدف کمک معیشتی به روحانیونی که بصورت فعال در مساجد مشغول خدمات فرهنگی وتبلیغی هستند وبا احراز برخی از امتیازات مشمول این طرح شدند.

 وی  در ادامه در خصوص حمایت های مادی ومعنوی مرکز اسلامی آذربایجان غربی از روحانیون منطقه خواست در صورت جابجایی از روستاها به شهرها  و بالعکس و جهت تداوم خدمات اطلاع رسانی لازم وهماهنگی های معمول با دفتر استانی را داشته باشند.

معاون فرهنگی وامور روحانیون در ادامه ضمن تشکر از تلاشهای روحانیون منطقه در ایجاد وحدت و تقریب از نقش مهم آنان در صحنه های مختلف فرهنگی واجتماعی نیز قدر دانی نمود.

انتهای پیام

 

 

.

 

 

 

فهرست