مدیر دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی
علما وظیفه سنگینی برعهده دارند و باید به ابزار انبیاء الهی مسلح باشند
حجت الاسلام والمسلمین فعال آذر اظهار داشت: امام جمعه یکی از مناصب مهم  و از شئون حکومتی و نظام اسلامی است و از یک طرف سخنگوی نظام که باید ثمرات نظام را به مردم تبین کند و از طرفی دیگر سخنگوی مردم و حلقه اتصال میان مردم و نظام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ صبح دیروز جلسه شورای اداری شهرستان با موضوع تکریم و معارفه امام جمعه اهل سنت نقده، با حضور حجت الاسلام والمسلمین فعال آذر مدیر دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان ، فرماندار، ائمه جمعه نقده و محمدیار و جمعی از مسئولین شهرستان، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین فعال آذر اظهار داشت: علما وظیفه سنگینی برعهده دارند و باید به ابزار انبیاء الهی مسلح باشند

مدیر دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان تصریح نمود: امام جمعه یکی از مناصب مهم  و از شئون حکومتی و نظام اسلامی است و از یک طرف سخنگوی نظام که باید ثمرات نظام را به مردم تبین کند و از طرفی دیگر سخنگوی مردم و حلقه اتصال میان مردم و نظام است.

وی در ادامه افزود: یکی از شئون انبیای الهی مسئله انذار است یعنی ترساندن از عذاب الهی و متذکر شدن و آگاه کردن مردم نسبت به شکرگذاری از نعمت های خداوند است.

فعال آذر در ادامه به مناسبت فرا رسیدن اولین سالروز شهادت سردار دلها اشاره کرد و گفت: سردار سلیمانی الگوی مدیریت دینی بود و در تمامی عرصه ها دین را در الویت امور خود قرار می داد و دلیل محبوبیت او این بود که عبد واقعی خداوند بود و خداوند سبحان نیز او را در میان مردم عزیز و محبوب کرد.

انتهای پیام

 

فهرست