دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی
فاصدع بما تومر و اعرض عن المشرکین انا کفیناک المستهزئین
روحانیون و ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی افزودند: این حرکت و اقدام خبیثان عالم نه تنها بر نور بی کران پیامبر رحمت ذره ای خلل وارد نخواهد کرد بلکه به لطف خداوند انسانهای تشنه حقیقت را بیدار خواهد کرد و ان شا الله شاهد گسترش روز افزون اسلام در تمام دنیا خواهیم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ روحانیون و ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی ، هتک حرمت به ساحت قدسی پیامبر اسلام (ص) توسط نشریه ای مزدور و در خدمت استکبار و صهیونیسم بین الملل در کشور فرانسه ، بیانیه ای را جهت محکومیت صادر کردند.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

((فاصدع بما تومر و اعرض عن المشرکین انا کفیناک المستهزئین))

(آیات ۹۳ و ۹۴ سوره مبارکه نمل)

پس تو آشکارا آنچه ماموری(به خلق) برسان و از مشرکان روی بگردان. همانا ما تو را از شر استهزا کنندگان محفوظ نمودیم.

بار دیگر جهانیان و دنیای اسلام شاهد هتک حرمت و جسارت به ساحت قدسی پیامبر نور و رحمت(ص) از طرف دنیای مدرن خالی از عقلانیت و به ویژه کشور فرانسه و سردمداران خبیث آن شدند، که حقا دل همه آزادگان جهان و بویژه نزدیک به دو میلیارد مسلمان را آزرد.

پیامبری که نه تنها برای مسلمانان که برای کل دنیا رحمت و مهربانی بودند (( و ما ارسلناک الا رحمه للعالمین))، پیامبری که ادیان الهی دیگر (یهودیت و مسیحیت) را تکمیل نمود و راههای رستگاری را به همگان نشان داد و انسانها را به قله های مکارم اخلاق راهنمای و هدایت کرد ((انما بعثت لاتم مکارک الاخلاق)).

این حرکت و اقدام خبیثان عالم نه تنها بر نور بی کران پیامبر رحمت ذره ای خلل وارد نخواهد کرد بلکه به لطف خداوند انسانهای تشنه حقیقت را بیدار خواهد کرد و ان شا الله شاهد گسترش روز افزون اسلام در تمام دنیا خواهیم بود.

تنها دستاورد این اقدام برای کشور فرانسه و سایر کشورهای خبیث  و مشرکین خشم و غضب مسلمین در مقابل آنها خواهد بود همانگونه که معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران بیان کرده اند: اگر در مقابل دین ما بایستید در مقابل تمام دنیای شما خواهیم ایستاد.

با این اقدام سخیف که در آستانه هفته مبارک وحدت به وقوع پیوسته است بر تمامی امت اسلامی با هر مذهب و گرایشی واجب است که در مقابل دشمنان اسلام وحدت کلمه داشته باشند و به امید خدا و با وحدت مسلمین تمام هتک حرمت کنندگان به پیامبر رحمت و مهربانی و دین مبین اسلام به زباله دان تاریخ خواهند پیوست.

ما روحانیون و ائمه جمعه ، جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی همگام با اعتراضات و فریادهای میلیونها مسلمان و انسانهای آزاده  این اقدام جنایتکارانه و رذیلانه استکبار جهانی و به خصوص حمایت عوام فریبانه رهبران کشورهای غربی را به شدت محکوم نموده ، و از همه مسلمانان و علماء و اندیشمندان و قاطبه مردم فهیم استدعا داریم از همه امکانات فرهنگی و علمی و مادی و معنوی خود در راستای متوقف نمودن این حرکت بسیار خطرناک که حتی امنیت و صلح بین المللی را تهدید می کند استفاده نموده ، تا شاهد جهانی توام با صلح و امنیت و احترام به حقوق مادی و معنوی و اعتقادی همدیگر باشیم.

همچنین از وزارت محترم خارجه جمهوری اسلامی ایران تقاضا داریم این جسارت دولت و رئیس جمهور خبیث فرانسه را بی جواب نگذارند.

والسلام علیکم

روحانیون و ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی

 

 

فهرست