ائمه جمعه و جماعات مهاباد
فراخوانی به سوی اقدامات شایسته و بازداری از اقدامات ناشایست ، تکلیف هر فرد مسلمان است
جامعه روحانیون شهرستان مهاباد اظهار داشتند: با قدردانی از برخورد قاطعانه، دستگاه قضایی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر مهاباد، این نوع رفتارها را که  موجب جریحه دار شدن قلب مردم مومن و نیز منجر به اشاعه فساد اخلاقی در جامعه می شود، محکوم کرده و انتظار دارد درخصوص چنین تخلفاتی با افراد متخلف برخورد قانونی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ روحانیون مهاباد با انتشار بیانیه ای ، هنجارشکنی در یک واحد پارچه فروشی این شهرستان در مراسم افتتاحیه و استفاده از تبلیغات نامتعارف را محکوم کردند.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

فراخوانی به سوی اقدامات شایسته و بازداری از اقدامات ناشایست (امر به معروف و نهی از منکر)، تکلیفی است که فرد مسلمان بر اساس توان خود بایستی نسبت به آن اهتمام و اقدام بورزد.

متاسفانه باخبر شدیم که هفته گذشته یک واحد پارچه فروشی در مهاباد اقدام به مراسم افتتاحیه غیر اخلاقی و استفاده از تبلیغات نامتعارف با حضور بانوان بدون رعایت موازین شرعی و نیز پخش ویدیویی از آن افتتاحیه با حضور زنان بی حجاب و مدلینگ های نیمه برهنه در فضای مجازی کرده است که هنوز هم در حال دست به دست شدن است؛ که با ورود دادستان مهاباد ضمن پلمب این واحد پارچه فروشی، صاحب مغازه  شناسایی و تحویل مقامات قضایی شد و سایر عوامل دخیل نیز شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.

در این بیانیه تاکید شده است: جامعه روحانیون شهرستان مهاباد با قدردانی از برخورد قاطعانه، و خداپسندانه دستگاه قضایی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر مهاباد، این نوع رفتارها را که  موجب جریحه دار شدن قلب مردم مومن و با غیرت و نیز منجر به اشاعه فساد اخلاقی و حرمت شکنی در جامعه می شود، محکوم کرده و انتظار دارد درخصوص چنین تخلفاتی با افراد متخلف برخورد قانونی شود تا درس عبرتی برای فرصت طلبان و حرمت شکنان باشد تا بار دیگر شاهد چنین صحنه هایی غیر اخلاقی و دور از شئونات اسلامی نباشیم.

هفته گذشته یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان اقدام به مراسم افتتاحیه غیراخلاقی و استفاده از تبلیغات نامتعارف در این شهر کرده بود که با ورود دادستانی مهاباد ضمن پلمب این واحد پارچه فروشی صاحب مغازه شناسایی و تحویل مقامات قضایی شد و سایر عوامل دخیل نیز شناسایی وتحت تعقیب قرار گرفتند.

انتهای پیام

فهرست