شناسه خبر: 2470

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2470

سرهنگ پاسدار قهرمان عیوضلو درگذشت پدر شهید والامقام مرتضی میلانی را تسلیت گفت
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه
سرهنگ پاسدار قهرمان عیوضلو اظهار داشت: . یقیناَ مدال افتخار سالها نوکری در دربار حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) تربیت و تقدیم فرزندانی خلف و مجاهد در راه اسلام و قرآن است که مایه جاودانگی نام و سعادت ابدی آن ابوالشهید خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ سرهنگ پاسدار قهرمان عیوضلو ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه به مناسبت درگذشت مرحوم حاج رمضان میلانی ابوالشهید و ابوالزوجه حجت الاسلام و المسلمین دکتر قریشی( نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه ارومیه) پیام تسلیت صادر کرد:

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت پدر شهید والامقام مرتضی میلانی، مرحوم حاج رمضان میلانی موجب تألم و تأثر فراوان گردید. یقیناَ مدال افتخار سالها نوکری در دربار حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) تربیت و تقدیم فرزندانی خلف و مجاهد در راه اسلام و قرآن است که مایه جاودانگی نام و سعادت ابدی آن ابوالشهید خواهد بود.

اینجانب از جانب تمام بسیجیان ارومیه به ویژه بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید مرتضی میلانی این ناحیه که مزین به نام مبارک فرزند شهید آن مرحوم است، این ضایعه را محضر داماد بزرگوار آن مرحوم مغفور، حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر قریشی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و خانواده محترم و فرزندان بزرگوار ایشان جناب آقایان مجتبی، مصطفی و محمد میلانی و تمام محبان و ارادتمندان شهدا تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و هم جواری با سرور و سالار شهیدان و فرزند شهیدش و برای خاندان مکرم و معظم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

سرهنگ پاسدار قهرمان عیوضلو

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه

انتهای پیام

فهرست