شناسه خبر: 6193

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=6193

مرکز اسلامی،امام جمعه،شورای روحانیت و جامعه روحانیت شهرستان بوکان
کسانى را که در راه خدا کشته شده‌اند، مرده مپندارید
بی گمان این تحرکات و اقدامات ددمنشانه که ریشه در برنامه ریزی دشمنان دین خصوصا صهیونیست ها دارد و توسط جاهلان به دین به نام دفاع از اسلام انجام می شود توطئه ای علیه وحدت مسلمین است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، مرکز اسلامی،امام جمعه،شورای روحانیت و جامعه روحانیت شهرستان بوکان مبنی بر محکومیت جنایت اخیر انفجار در مسجد شیعیان در افغانستان که منجر به کشته شدن نمازگزاران بیگناه شد بیانیه ای را صادر کردند.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

هرگز کسانى را که در راه خدا کشته شده‌اند، مرده مپندار، بلکه زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزى داده مى‌شوند.

بار دیگر دستان پلید دشمنان اسلام و انسانیت از آستین خبیث داعشیان شیطان صفت بیرون آمد و در ماه میلاد منادی رحمت و اخوت حضرت محمد مصطفی(ص)جمعی از مسلمانان بی گناه در کشور مظلوم افغانستان بدست جنایت پیشگان تاریخ به شهادت رسیدند. بی گمان این تحرکات و اقدامات ددمنشانه که ریشه در برنامه ریزی دشمنان دین خصوصا صهیونیست ها دارد و توسط جاهلان به دین به نام دفاع از اسلام انجام می شود توطئه ای علیه وحدت مسلمین است و به قصد ایجاد کینه و دشمنی میان مسلمانان انجام می شود بنابراین می طلبد مسلمانان از اقوام و مذاهب مختلف هوشیار باشند و با حفظ وحدت و انسجام خویش نقشه های شوم معاندین اسلام را خنثی سازند.

ضمن محکوم کردن این حرکات بزدلانه و جنایتکارانه خواستار اتحاد و یکپارچگی جهان اسلام و امت اسلامی علیه عاملان و بانیان این جنایات هستیم.

مرکز اسلامی،امام جمعه،شورای روحانیت و جامعه روحانیت شهرستان بوکان

فهرست