نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
لازم است روحیه تقوا و معنویت در بین دانشجویان دانشگاه فرهنگیان نهادینه شود
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی اظهار داشت: معنویت و تقوا یکی از مهم ترین مسائلی است که باید در معلمین و مربیان کشور باشد تا بتوانند این روحیه را نیز به دانش آموزان تحت تعلیم خود انتقال دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ رئیس دانشگاه فرهنگیان استان و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه ؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی دیدار کردند.

در این دیدار رئیس دانشگاه فرهنگیان استان و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان، به بیان اهمیت دانشگاه فرهنگیان پرداخت و گفت: دانشگاه فرهنگیان در میان دانشگاه ها به دلیل تربیت معلم و نیروهای فرهنگی کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید براساس این اهمیت به تجهیز و تقویت این دانشگاه ها بیش از سایر دانشگاه ها پرداخت شود.

وی افزود: کار در دانشگاه فرهنگیان به دلیل ارزش و اهمیت این دانشگاه بسیار ارزشمند است لذا باید برای خدمت خود در این دانشگاه افتخار کنید.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در ادامه به بیان اهمیت وجود روح تقوا و معنویت در معلمین و مربیان سیستم آموزشی کشور گفت: معنویت و تقوا یکی از مهم ترین مسائلی است که باید در معلمین و مربیان کشور باشد تا بتوانند این روحیه را نیز به دانش آموزان تحت تعلیم خود انتقال دهند لذا لازم است روحیه تقوا و معنویت در بین دانشجویان دانشگاه فرهنگیان نهادینه شود.

انتهای پیام

فهرست