فرماندار نقده
ماموستا سنار تمرنژاد با حکم نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی به امامت جمعه اهل سنت نقده منصوب شد
شاکر اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسه تکریم از زحمات، تلاش ها و خدمات ارزنده حاج ماموستا کلشی نژاد در راستای ایجاد اتحاد و همدلی  و معرفی حاج ماموستا تمرنژاد بعنوان امام جمعه جدید اهل سنت نقده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ صبح دیروز جلسه شورای اداری شهرستان با موضوع تکریم و معارفه امام جمعه اهل سنت نقده، با حضور حجت الاسلام والمسلمین فعال آذر مدیر دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان ، فرماندار، ائمه جمعه نقده و محمدیار و جمعی از مسئولین شهرستان، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان در این جلسه اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسه تکریم از زحمات، تلاش ها و خدمات ارزنده حاج ماموستا کلشی نژاد در راستای ایجاد اتحاد و همدلی  و معرفی حاج ماموستا تمرنژاد بعنوان امام جمعه جدید اهل سنت نقده است.

وی در ادامه سخنان خود ضمن تقدیر و قدردانی از خدمات ماموستا کلشی نژاد در جهت تحکیم وحدت و اتحاد بین براداران شیعه و سنی در شهرستان و آرزوی موفقیت برای ایشان در مسئولیت جدید، انتصاب حاج ماموستا تمرنژاد را بعنوان امام جمعه اهل سنت نقده تبریک گفت.

فرماندار شهرستان خاطر نشان کرد: تمامی مسئولین اجرایی با بهره گیری از رهنمود های ائمه محترم جمعه شهرستان، با همه توان به دور از حاشیه در راستای توسعه و پیشرفت و تعالی شهرستان تلاش خواهند کرد تا با هماهنگی و برنامه ریزی درست در زمینه های مختلف شاهد پیشرفت بیش از پیش شهرستان باشیم.

در این جلسه با حکم حجت الاسلام والمسلین دکتر قریشی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان از زحمات حاج ماموستا کلشی نژاد تقدیر و حاج ماموستا تمرنژاد بعنوان امام جمعه اهل سنت نقده منصوب شد.

انتهای پیام

 

فهرست