دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی و شورای روحانیت اهل سنت ارومیه
ماموستا عبدالوهاب فهیمی از فعالان تقریب بین شیعه و اهل سنت دار فانی را وداع گفت
روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی و شورای روحانیت اهل سنت ارومیه ضمن تسلیت ،عالمی که خدمات و زندگی ساده و بی آلایش  او چهره‌ای محبوب از او در انظار عمومی ساخته بود   وهرگز مردم قدرشناس منطقه و علی الخصوص دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی، زحمات و خدمات این عالم دینی را فراموش نخواهند نمود و همواره به نیکی یاد خواهند نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی ، ماموستا عبدالوهاب فهیمی امام جمعه و جماعات روستای خانقاه سرخ بخش نازلو ارومیه و از فعالان تقریب بین شیعه و اهل سنت دار فانی را وداع گفت.

انا لله و انا الیه راجعون

خبر ارتحال ناگهانی عالم وارسته حاج عبدالوهاب فهیمی خانقاه ، ضایعه ای جبران ناپذیر برای ارادتمندان و دوستاران و خانواده و بالاخص روحانیت و مردم ولایتمدار و فهیم و قدر شناس بخش نازلو بود.

به حق این روحانی خدوم که سالهای مدیدی برای ترویج احکام دین و تحکیم مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تقویت و تقریب وحدت شیعه و سنی از هیچ تلاشی دریغ نورزید و همواره در تمام صحنه های نظام پیشگام حرکت های مردمی بود.

عالمی که خدمات و زندگی ساده و بی آلایش  او چهره‌ای محبوب از او در انظار عمومی ساخته بود   وهرگز مردم قدرشناس منطقه و علی الخصوص دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی، زحمات و خدمات این عالم دینی را فراموش نخواهند نمود و همواره به نیکی یاد خواهند نمود.

آن مرحوم بمنزله پدری برای روحانیت شیعه و سنی بود که همگی مان را سوگوار نمود.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی و شورای روحانیت اهل سنت ارومیه ضمن طلب غفران از درگاه ربوبی  برای آن یار سفر کرده ، برای بازماندگان و فرزندان و روحانیت منطقه صبر و اجر مسئلت می نمایید.

انتهای پیام

فهرست