مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سردشت
متکی بودن به باورهای اسلامی ، ملت ما را صبور و مقاوم ساخته است
حجت الاسلام عباسپور اظهار داشت: بنا به نظر رهبری و دلسوزان نظام ، تبعیت و حمایت ملت ایران از آرمانهای انقلاب و رهبری بی نظیر بوده و کشور را از خطرات انحطاط و انحراف نجات داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سردشت ، حجت الاسلام عباسپور در گفتگو با رابط خبری، با تبریک سال ۱۴۰۰ که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده است اظهار داشت: عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران به چند عامل مهم بستگی دارد که  هرکدام باید بطور حقیقی مهم و با ارزش تلقی شود و واقعا باید بصورت حقیقی و علمی و اعتقادی باید درتصمیم گیری های کلان کشوری مد نظر قرار گیرد .

اما عامل اول دین اسلام و آموزه ها و باورهای دینی مردم است.

چون که ملت ایران ملتی دین باور بوده و هست و متکی بودن به باورهای اسلامی ملت ایران است که ملت ما را صبور و مقاوم ساخته است و نباید در سیاست گذاری های فرهنگی و اقتصادی و سیاستهای کلان علمی و آموزشی مورد غفلت واقع شود.

دوم دانستن و بها دادن  به جایگاه مردم

باید در تصمیمات کلان کشوری نسبت به جایگاه و ارزش حقیقی ملت شریف ایران توجه ویژه ای صورت گیرد و از نگاههای حزبی و گروهی پرهیز شود  که به قول امام خمینی (ره) ملتی مثل ملت ایران را نخواهید یافت.

بنا به نظر رهبری و دلسوزان نظام تبعیت و حمایت ملت ایران از آرمانهای انقلاب و رهبری بی نظیر بوده و کشور را از خطرات انحطاط و انحراف نجات داده است.

عامل سوم جایگاه رهبری

رهبری در نظام انقلاب اسلامی ایران  بر خواسته از متن دین و نظام ولایی ترسیم شده از قرآن و سنت نبوی است که جایگاه بی بیدلی را برای ملت ایران در میان ملتهای جهان رقم زده است که با حمایت و لبیک ملت شریف ایران در سال ۱۳۵۷  با رهبری حضرت امام خمینی کبیر شروع شد که دشمنان فکرش را نمی کردند که بتواند این انقلاب را پایه ریزی کند اما به لطف و عنایت خداوند منان و یاری ملت ایران پایه گذاری شد و بعد از آن با رهبری و خلف  صالح ایشان حضرت آیت امام خامنه ای مقام معظم رهبری تا به حال ادامه دارد.

اما  نکته قابل توجه این است رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران  با درایت و هوشیاری خود و با رصد موقعیت ملت و کشور ایران اسلامی هر ساله نام سالها را نام گذاری می کند تا مسئولین و مردم و جوانان نقشه راه ترسیم شده را دنبال کنند که اگر به این نقشه های تدوین و اعلام شده از طرف رهبری واقعا با جان دل گوش کرده و عمل می کردند یقینا الان موقعیت ایران اسلامی خیلی بهتر و بالاتر از این مقتدرتر ، پیشرفته تر و کم آسیب پذیرتر بود.

بطور مثال بنا به نظر  ناظران و کارشناسان  داخلی و خارجی ۲۵ سال پیش  مسئولین  دفاعی کشور با در پیش گرفتن منویات رهبری در عرصه‌های دفاعی کشورمان را به یکی از کشور  مقتدر در دنیا تبدیل کرده و جلو تهدیدات  نظامی را گرفته است که امنیت و آرامش کشور را به همراه دارد و یا عمل به اقتصاد مقاومتی اعلام شده از طرف رهبری هرچند با تمام توان به آن بها داده نشده اما باز هم توانسته اقتصاد ایران را توانمندکند و در بعضی موارد مثل پترو شیمی و تولید بنزین و یا در تولیدعلم  در عرصه‌های مختلف  تحریم های ظالمانه را خنثی کند.

امسال هم با درایت رهبری که سال تولید و پشتیبانی و رفع موانع تولید نام گذاری شده است یقینا ا‌گر مردم بتوانند در انتخابات علاوه بر حضور پررنگ ؛ فردی شایسته‌ای را برای کشور انتخاب کنند یقین بدانید این قرن ، قرن رشد و شکوفایی ملت ایران خواهد شد . انشاالله

انتهای پیام

فهرست