نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
مجلس انقلابی بودن می تواند با پیروی از منویات مقام معظم رهبری محقق شود
سید مهدی قریشی اظهار داشت: توجه به مسئله حوزه های علمیه و نیاز های اساسی حوزویان نیاز به یک تلاش جدی و اختصاص تسهیلات و ردیف بودجه خاص برای حل مشکلات معیشتی و عمرانی توسط مجلس انقلابی صورت گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه ؛ حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در دیدار با نائب رئیس مجلس شورای اسلامی  و جمعی از نمایندگان مجلس اظهار داشت: مجلس انقلابی بودن می تواند با پیروی از منویات مقام معظم رهبری محقق شود و دید وسیع و با تحقیق و تفحص حضرت آقا می تواند راهگشای مجلس باشد و باید نمایندگان در جهت حل مشکلات کشور تلاش کنند.

وی افزود: شکرگزار باید این نعمت مسئولیت باشیم و در پایان این دوره چهارساله نمایندگی بتوانید به رضایت الهی و عاقبت به بخیری رسید.

نمایندگی ولی فقیه در استان خاطر نشان کرد: با تلاش و همت مضاعف و با یاری از خدای متعال می توان به یک قوه مجریه انقلابی دست یافت و مردم نیز این تغییرات و تلاش برای حل مشکلات را احساس کنند.

وی با اشاره به مشکلاتی از استان گفت: مسئله مشکل سیب استان و تاخیر در اجرا و اتمام طرح آب و فاضلاب منطقه آزاد ماکو، سازماندهی کولبران و مدیریت واردات و توجه به اجناس مورد نیاز چندین ساله که حل نشده است .

دکتر قریشی اذعان داشت: توجه به مسئله حوزه های علمیه و نیاز های اساسی حوزویان نیاز به یک تلاش جدی و اختصاص تسهیلات و ردیف بودجه خاص برای حل مشکلات معیشتی و عمرانی توسط مجلس انقلابی صورت گیرد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای این دیدار عنوان کرد :

تربیت فرهنگی و توجه به پرورش انسان هایی ولایت مدار و متدین می تواند مشکلات بسیاری از کشور را حل کند.

مجلس انقلابی که مطالبه اصلی مقام معظم رهبری باید مورد توجه نمایندگان باشد که ما هم در مجلس در باب شفافیت و پیگیری برای رفع مشکلات مختلف کشور هستیم.

عدالت خواهی و کارآمدی نظام اسلامی باید در راس همه امور باشد.

انتهای پیام

 

فهرست